איך זה עובד?

הנאמר בדף זה נכתב בלשון נקבה אך מתייחס לשני המינים כאחד

כלי לניהול חתונה

אתר "חתונה בהזמנה" נועד לשרת אותך, ככלי עזר חכם לארגון האירוע.
אירוע החתונה הוא אירוע המכיל מרכיבים רבים, המון פרטים קטנים, המון תיאומים ואיך אפשר לשכוח את העלויות הגבוהות שאם לא ננהל אותן, הן ינהלו אותנו....
אתר "חתונה בהזמנה" מאפשר לך להיות "מארגנת אירועים" מהשורה הראשונה...ה- DJ והרב, האולם והצלם, טבעות והזמנות ואיך לא – סלון הכלות, אפליקציה מופלאה המסייעת בסידור השולחנות ומעקב שוטף אחר ההוצאות הכלכליות, אטרקציות, מסיבות כלה, בגדי חתן – כל זאת פרוס על שולחנך, מסודר ומאורגן!
בדף הבית של אתר "חתונה בהזמנה", בחלונית הממוקמת בחלקו השמאלי העליון, תוכלי לבצע רישום פשוט וללא עלות, גם אם אתה מפיק חתונות תוכל להיעזר בכלי שיעזור לך לעקוב אחר הנעשה.

לאחר ההרשמה הקצרה, את בתוך הפרופיל האישי שלך.
בחלקו השמאלי העליון של הדף תוכלי להתחיל את תהליך התכנון האישי שלך.

 

בתוך הפרופיל האישי, פותחו עבורך כלים רבים, עליהם שקדו קרוב לשנתיים טובי המתכנתים ואנשי הפקות האירועים המובילים בישראל...

עם הכניסה הראשונה לעריכת פרופיל, תוכלי להזין את פרטיך.

שמרי את סיסמת הגישה וזכרי, האתר הינו אתר מאובטח ורק באמצעות הסיסמא ושם המשתמש (הנשלחים אוטומטית לתיבת הדואר האלקטרוני שלך) תוכלי להיכנס לאתר:לאחר עדכון הפרטים את מוזמנת להתחיל ולנהל את האירוע שלך .
לאחר הכניסה לעמוד האירוע עליך לבחור את הקטגוריה שמימנה את מעוניינת להתחיל . לשם ההדגמה נבחר בתהליך בחירת אולם:
כפי שניתן לראות בצד שמאל בראש העמוד קיימת מערכת ייעודית המאפשרת לך לקבל את כל העזרה בעמודים חשובים בתהליך ניהול האירוע שם המערכת זה "איך זה עובד" לאחר לחיצה על הכפתור הנמצא בצד שמאל למעלה תוכלי לקבל הסבר בעזרת מערכת הנפשה כיצד לעדכן את העמוד בצורה הקלה והידידותית ביותר.

 

בדף זה תמצאי את כל העסקים המפורסמים באתר.

סימון הנקודה הירוקה מעיד על כך כי זהו האולם בו בחרת!

 

במידה והעסק הנבחר אינו מופיע ברשימת המפורסמים באתר, תוכלי לבצע הזנה באופן ידני בחלון הבא:

במידה ותזיני את העלות המסוכמת מול בעל העסק זו תיכנס באופן אוטומטי לסל ההוצאות של האירוע

באתר בלוגים ומאמרים רבים אותם כתבו מיטב מומחי התחום בישראל, הינך מוזמנת להיכנס וליהנות מבלוגים ומאמרים מרתקים בכל נושא שרק תרצי (מירידה במשקל של חלי ממן דרך בלוג על "מסיבת רווקות-רעיונות מדליקים" ועד מאמר על "איך תבנו רשימת מוזמנים לחתונה?"):
הינכם מוזמנים לצפות במערכות בכניסה לעמוד : בלוגים או לחילופין לעמוד מאמרים .


באתר "חתונה בהזמנה", קיימים שירותים מתוחכמים נוספים כגון: מערכת שליחת מיסרונים (כתזכורת טרם האירוע או למילת תודה לאחריו), באתר מערכת סידור וארגון השולחנות באולם ע"פ ובהתאמה לרשימת המוזמנים.

צוות אתר "חתונה בהזמנה" מאחל לכם שימוש מהנה ואפקטיבי באתר ובכלי לניהול האירוע, צרור ברכות ואיחולים והעיקר - חיים מאושרים!

היכנסי לאתר ללא כל מחויבות ותגלי אפליקציה קלה ונוחה שתסייע לך בהפקת החתונה ,עם מערכת התראות למייל, סידור שולחנות מדהים, שליחת SMS  ועוד מנגנוני עזר רבים. מנגנוני דברים שיעזרו 

  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל