כללי - מערכת האתר
כללי - מערכת האתר
כתב 1 פוסטים בבלוג
שם הבלוג: כללי - מערכת האתר

קטגוריה:

אטרקציות
מגנטים לאירועים, כל מה שחשוב שתדעו 3,678 צפיות
קטגורייה: אטרקציות

עולם האירועים עשוי להיות מבלבל ומורכב. אם אתם ניצבים בפני הפקת אירוע יהיה עליכם לקבל החלטות קשות ומבלבלות. לכל החלטה יש להקדיש מחשבה. אירוע טוב מורכב מאוסף גדול של החלטות נכונות.

שלב תכנון האירוע הוא שלב מורכב המצריך יכולת התמקדות בפרטים קטנים. כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר לאירוע שלנו, עלינו לשאוף כמה שיותר למצוינות ולא להתפשר על הפרטים הקטנים

אחת מההחלטות החשובות שישפיעו על האירוע הנה האטרקציות והגימיקים שאנו נביא לאירוע. מטרתם העיקרית של האטרקציות והגימיקים לאירועים היא להלהיב את האורחים, להפתיע אותם, לרגש אותם ולהראות להם עד כמה השקענו בהם.

בעולם האירועים תוכלו למצוא אטרקציות שונות ומגוונות, כל אטרקציה ומחירה, כל אטרקציה והייחודיות שלה. דוגמאות לאטרקציות נפוצות: חולצות עם הדפסות, מחזיקי מפתחות עם תמונות, כוסות מיוחדות, ספרי תהילים ועוד. ישנה אטרקציה אחת אשר מככבת מספר שנים, אטרקציית המגנטים לאירועים. כיום ניתן למצוא את המגנטים לאירועים בכל סוגי האירועים: חתונות, בר מצוות, אירועי חברות ועוד. אטרקציה זו תפסה תאוצה בגלל היתרונות הבולטים שלה.

להלן היתרונות הבולטים של המגנטים לאירועים:

 • מחיר האטרקציה אטרקטיבי ונגיש. המגנטים לאירועים לא דורשים מבעלי השמחה תקציב גדול. למרות מחירה הזול ביחס לשאר האטרקציות הקיימות, התמורה שלה לאירוע גדול. בעזרת אטרקציה זו אנחנו יכולים לתעד את האורחים שלנו במהלך האירוע ולחלק להם מזכרת נחמדה.
 • ניתן להפיק מאות תמונות מגנט תוך זמן קצר, כך שלא יהיה אורח שלא יקבל לפחות מגנט אחד
 • המגנט המשמש כמזכרת הנשמרת לשנים ארוכות, ע"י שימוש בחומרים איכותיים יהיה ניתן לשמר זיכרונות מהאירוע לכל החיים. המגנטים אינם אמורים לדהות, כאשר מזמינים צלם מגנטים לאירועים, יש לוודא שהוא בעל ניסיון ושחומרי הגלם איתם הוא עובד איכותיים.
 • כאשר האורחים מקבלים במתנה מגנטים כל שעליהם לעשות הוא לשים את המגנטים בכיס או בתיק. המגנטים אינם מפריעים למהלך הערב. כשמביאים מתנות לאורחים יש לוודא שהמתנות אינן מפריעות לאורחים והן קלות לשמירה, כמו המגנטים.
 • בעזרת אטרקציה זו, האורחים שלכם יוכלו להצטלם עם האנשים החשובים להם. אירועים הם מקום מפגש נהדר לאנשים שלא יתראו זמן רב, תמונות המגנט מאפשרים לאנשים אלו לקבל תמונות משותפות עם אנשים שהם לא נוהגים להצטלם באופן קבוע.

כיצד מופקים המגנטים לאירועים?

 

 • תהליך ייצור המגנטים דורש עבודה טכנית רבה, בנוסף לעבודה טכנית זו על הצלם להיות מקצועי ולהתגבר על תאורה ותנאים קשים. הצלם צריך להיות איש היודע לתת שירות, הוא צריך לשמור על חיוך ואנרגיות חיוביות, הצלם צריך לתת שירות לכל האורחים ללא העדפות.
 • השלב השני הוא השלב הטכני של הדפסת התמונות, הדבקתן, וחיתוכן. יש להקפיד שצלם המגנטים יודע לחתוך מגנטים במהירות ובמקצועיות על מנת לאפשר תפוקה רבה.
 • שלב החילוק. בשלב זה צלם המגנטים ידביק את המגנטים ללוח המותאם לכך. יש לדאוג שצלם המגנטים יוציא לאורך כל הערב מגנטים ללא הפסקה. בהתאם לשעות שקבעתם. מומלץ לסגור עם צלם המגנטים שיגיע חצי שעה לפני קבלת הפנים ויפיק מגנטים עד השעה 00:00.
פרסומים אחרונים
לכל הפרסומים
בלוגים ע"פ קטגוריות
+ אטרקציות
+ הפקות אירועים
+ ויידויה של מתחתנת
+ חתונה ובריאות
+ יעל-לחיי נישואים בריאים
+ עו"ד כרמי בוסתנאי
 • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

  דוא"ל