בלוג עו"ד כרמי בוסתנאי
עו\
עו"ד כרמי בוסתנאי
כתב 4 פוסטים בבלוג
שם הבלוג: עו"ד כרמי בוסתנאי
הסכמי ממון
נכתב ב29 יולי 2015 15:39
תגובות 0  צפיות 5,652 
קרא בלוג

שמחה אופפת את תקופת קדם הנישואים, אך אל לזוג לשכוח שחתונה הינה כריתת הסכם חוזי של שותפות ביניהם- בחייהם החדשים יחד וברכושם.
הסכם ממון מעלה קונוטציה שלילית. אולם, נכון יותר לראותו כביטוח לעתיד, המונע ויכוחים מניפולציות והתניות במידה ונישואים יעלו על שרטון. בהסכם יקבע איך וכיצד יתחלק רכוש הזוג (בין אם רכוש שהיה ברשותם או אחד מהם, לפני החתונה ובין אם נצטבר בזמן הנישואים).


בחירת אולם וחתימה על הסכם עימו
נכתב ב29 יולי 2015 15:39
תגובות 0  צפיות 2,988 
קרא בלוג

בחירת אולם בו תתקיים החתונה דורש התאמה לפרטים שונים, מס' מוזמנים, מיקום, אווירה וכדומה. כיום, בעידן הטכנולוגי, קיימת גישה קלה למציאת מגוון רב של אולמות לאחר שנמצא אולם התואם את ציפיות וצורכי המתחתנים ניתן לעבור לשלב החשוב ביותר- חתימת החוזה עם מחזיקי האולם. שלב זה טומן בחובו מספר דגשים מרכזיים המחייבים מתן תשומת לב רבה, על אף ההתרגשות הרבה השלובה בהליך זה, לכל סעיף וסעיף בחוזה, כך שיכלול את כלל דרישותיכם וההבטחות שניתנו לכם בעל-פה אירועים לפי תאריכים וצורכי המתחתנים.

 


התנהלות מול ספקים
נכתב ב29 יולי 2015 15:27
תגובות 1  צפיות 2,782 
קרא בלוג

אין ספק כי יום החתונה בחייו של אדם, גבר ואישה, הוא בעל משמעות מיוחדת (וברוב המקרים) מאורע של פעם בחיים. כיום, ניתן לומר כי ארועי החתונות אינם דומים כלל לאלו אשר אנו מכירים מאלבום התמונות של ההורים.  כל זוג מייחל לחתונה בלתי נשכחת, "חתונה מהסרטים", ונראה כי האמצעים העומדים בפני זוגות צעירים כיום על מנת ליצור בשבילם את חתונת חלומתיהם קלה מתמיד, ובעת תהליך תכנון החתונה עומדים לרשותנו אין ספור נותני שירותים, מפיקים, זמרים, אולמות וכדומה. כעת, במקום להתרוצץ ו"לשבור את הראש" על תכנון החתונה, ישנם אנשי מקצוע שמטרתם להקל עלינו.
 


הרב איחר?
נכתב ב29 יולי 2015 15:26
תגובות 0  צפיות 2,418 
קרא בלוג

בהתאם לחוק במדינת ישראל, נישואים נערכים ע"פ הדת  והמסורת היהודית.
החלק העיקרי ביום החתונה הינו טקס החופה בו מתחברים בני הזוג הנישאים למסורת שליוותה את היהודים במרוצת השנים, הטקס כולל הקראת פסוקי תורה ושבועת נישואים וכן, את שבירת כוס המסורתית. הטקס מועבר על ידי רב מוסמך מטעם הרבנות הראשית, רק לאחריו תחל הארוחה וחגיגות הנישואים באולם.

אז מה קורה במקרה שהרב המחתן מגיע באיחור רב או לא מגיע כלל?


על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

דוא"ל