מארגנת החתונות
Ti Production
כתב 2 פוסטים בבלוג
שם הבלוג: מארגנת החתונות

קטגוריה:

הפקות אירועים
מפיק לחתונה - כדאי או לא כדאי 2,249 צפיות
קטגורייה: הפקות אירועים

הפקת חתונות או הפקה בכלל אינה עניין של מה בכך. המון לוגיסטיקה, המון תשומת לב לפרטים הקטנים, סגירת קצוות מרובה, מרדף אחר הספק הזול יותר, הבאת תוכן וקונספט לאירוע שיגדיר את מי שאתם: כפרט, כזוג, כאנשים בכלל.

נתחיל מההתחלה: מזל טוב, קיבלת/הצעת נישואים ונענית בכן המיוחל. עכשיו, צריך להתחיל בבנייה. לאסוף חלומות, פנטזיות ולהפגישם עם המציאות ובעיקר עם המציאות הכלכלית.

זוגות רבים שמגיעים לנקודה הזו מתפשרים מכיוון שהם מבינים שאין להם מספיק כסף להגשים את כל מאוויהם. עכשיו נעצור לרגע. נניח שאומר לכם שאני יכולה לארגן לכם את חתונת החלומות עליה פנטזתם - כן, כן בדיוק כמו בסרטים בהם צפיתם לאורך השנים ומהם אספתם עוד ועוד רצונות.

ונניח שאני אומר לכם שאתם תחליטו כמה כסף אתם רוצים להשקיע בלי לקפוץ מעל הפופיק, בלי לשבור חסכונות, בלי להתחנן להורים ובעיקר עם תקציב שיותיר לכם מספיק לירח דבש חלומי ובעיקר להתחלה פיננסית של החיים שתשאיר לכם את המתנות שקיבלתם בחשבון הבנק שהספקתם לפתוח יחדיו ולא אצל ספקי החתונות. נשמע כמו סצנה מסרט בדיוני? ובכן, זה בדיוק ההבדל בין להפיק חתונה לבד ובין להפיק חתונה עם מפיק מקצועי ומנוסה.

עכשיו נרוץ עוד קצת ואסביר לכם כיצד יכול להיווצר שוני כה גדול בין הדברים שתיארתי קודם. בידי המפיק אופציות שנוצרו לו מתוקף תפקידו במהלך השנים: הוא מכיר ספקים, עבד עימם בעבר, כבר יצר עימם קשרים, כבר דאג להם לעבודות מתגמלות נוספות פרט לאירוע הספציפי שלכם, הם בעבר הפנו אליו לקוחות ויכולת המיקוח שלו מולם גבוהה יותר מזו שלכם - רק בשל העובדה שכבר קיימת ביניהם הכרה ויחסי עבודה. 

למפיק בדיוק כמו לכם יש עבר ואתן את עצמי בתור דוגמה: אני מפיקה כבר 16 שנים ובפרק הזמן הזה מלבד הפקת אירועים וחתונות עבדתי גם בחוד החנית של תעשיית התרבות והאומנות בישראל. במשך השנים ניהלתי מחלקות הפקה במוסדות מוכרים, הפקתי פסטיבלים מז'אנרים שונים בתקציבים שלא יורדים מתקציב הוליוודי וגם, אין מה לעשות פסטיבלים איכותיים וייחודיים אך דלי תקציב.

במהלך השנים הכרתי אמנים, שחקנים, מוזיקאים, סאונדמנים, תאורנים, צלמים וקשרתי עימם קשרים. מה שמביא אותי היום בשיחה חברית לבקש מאותם חברים שיעזרו לי בהפקות השונות.

באחת החתונות שהפקתי הזוג רצה שבמינגלינג הפתיחה יהיו מיצגים חיים אומנותיים - טלפון קטן לשחקנים המתמחים בכך ובמחיר כמעט אפסי וארגגנתי להם שואו שגבר על הדמיונות הפרועים ביותר שלהם - מה שבידל את החתונה בעיני מכרי וחברי הזוג. 

החתונה הזו זכתה לכינוי של 'חתונה של פעם בחיים''. כאשר זוג מתקשר ומחפש בעצמו את אותם המיצגים לרוב הוא יקבל מהאומנים קונספטים שכבר קיימים מכיוון שיש להם את הלבוש המתאים ואין צורך להוציא כסף ולתפור לבוש מתאים או אם הם יתעקשו על קונספט ויצטרכו לתפור בגדים ההוצאה כמובן תגדל וכמובן שהעלות אינה כשל מישהי אשר היא חלק מחיי החברה שלהם. 

למפיק מקצועי ומנוסה קיימת האופצייה למצוא את הייחודיות שלכם כאינדיבידואלים, כזוג ולהתאים לכם את 'השואו' הפרטי המתאים ביותר לכם ולא כזה שראיתם איפשהו ולא בדיוק תפור למידותיכם. גם אם תבחרו מפיק לחתונתכם וגם אם תחליטו להפיק בעצמכם מה שחשוב הוא היום  שאחרי. מאחלת לכולכם חיים מאושרים ומי ייתן ותזדקנו יחדיו.
 

בלוגים ע"פ קטגוריות
+ אטרקציות
+ הפקות אירועים
+ ויידויה של מתחתנת
+ חתונה ובריאות
+ יעל-לחיי נישואים בריאים
+ עו"ד כרמי בוסתנאי
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל