מארגנת החתונות
Ti Production
כתב 2 פוסטים בבלוג
שם הבלוג: מארגנת החתונות

קטגוריה:

הפקות אירועים
"נפרדים" לפני שמתחתנים 3,369 צפיות
קטגורייה: הפקות אירועים

כנראה ששכחתם שאתם שני אנשים שונים לחלוטין. . . . וכנראה פרח מזיכרונכם היום שבו הבנתם כי אתם רק משלימים אחד את השני, וזה היופי שבכם !

85% מהזוגות בעצם "נפרדים" לפני שמתחתנים ביום החתונה והקידושין, אי אפשר לומר לחלוטין כי אין סיבה ממשית לכך רק חשוב לציין שאילולא הלחץ וההתרגשות המאפיין את התקופה שאתם עוברים סביר להניח כי לא הייתם מוצאים את עצמכם ישנים גב אל גב . . . .
לכל אחד יש הגדרה שונה לערב החתונה ,גברים אומנם רואים זאת קצת שונה ולפעמים הם פחות מתעניינים ונותנים לכלה המיועדת את השרביט כדי לנצח על ערב מושלם ,לפעמים החתן כל כך מתלהב שהוא שוכח כי יש עוד אדם לידו ולוקח את הפיקוד טוטאלית, אז זהו שלא.

אסור לשכוח כי זה היום שלכם, בשבילכם ! ביחד באהבה לפתוח את הדלת להבנה ושיתוף כבר מאותו הרגע,הרי כולנו מבינים כי הערב הזה הינו הצגה לאורחים, ומה איתכם ? אחרי שכולם נהנו והתפעלו מהעיצוב מהאולם מהאוכל והשמלה המהממת של הכלה אתם חוזרים הביתה עם זיכרון של מילים רעות שנאמרו בחטף וללא כל כוונה.

אם הייתם עוצרים וסופרים עד 10 לפני כל צעקה, הרמת גבה או ויכוח שעומד להתפרץ ומבינים שבסך הכל שניכם רוצים את אותו הדבר, מכאן מתחילים חיינו כבר מכאן אנו צריכים ללמוד להתפשר להבין לקבל ולאהוב גם את הרעיונות הפחות טובים והיותר טובים של בן זוגנו.

הרי בסוף הערב אנו מאושרים באדם אם היה זר יותר גדול או יותר עגול, אם האולם היה מעוצב ככה או אחרת ? לזה אף אחד לא שם לב, והאמת זה לא מעניין ! אתם החשובים, צאו לדרך חדשה בידיים מחבקות, הרי אחרי הכל ה- 500 אורחים לא יהיו איתכם כל החיים כדי לפרגן על צעדים נכונים – רק אתם !!!!אין חכם כבעל ניסיון – תנו למחשבות לזרום, תהיו יצירתיים, תאהבו . . . .
כי מה נשאר לנו אחר כך ?


להתווכח על שם לתינוק . . . . . . .
 


משה
נכתב ב19 אפריל 2012 22:08
הכל מסתדר בסוף
בלוגים ע"פ קטגוריות
+ אטרקציות
+ הפקות אירועים
+ ויידויה של מתחתנת
+ חתונה ובריאות
+ יעל-לחיי נישואים בריאים
+ עו"ד כרמי בוסתנאי
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל