עו\
עו"ד כרמי בוסתנאי
כתב 4 פוסטים בבלוג
שם הבלוג: עו"ד כרמי בוסתנאי
בחירת אולם וחתימה על הסכם עימו 3,006 צפיות
קטגורייה: עו"ד כרמי בוסתנאי

בחירת אולם בו תתקיים החתונה דורש התאמה לפרטים שונים, מס' מוזמנים, מיקום, אווירה וכדומה. כיום, בעידן הטכנולוגי, קיימת  גישה קלה למציאת מגוון רב של אולמות אירועים לפי תאריכים וצורכי המתחתנים.

לאחר שנמצא אולם התואם את ציפיות וצורכי המתחתנים ניתן לעבור לשלב החשוב ביותר- חתימת החוזה עם מחזיקי האולם. שלב זה טומן בחובו מספר דגשים מרכזיים המחייבים מתן תשומת לב רבה, על אף ההתרגשות הרבה השלובה בהליך זה, לכל סעיף וסעיף בחוזה, כך שיכלול את כלל דרישותיכם וההבטחות שניתנו לכם בעל-פה.

 סעיפים חשובים:

 רישיון עסק- יש לבדוק כי האולם או המקום בו מתוכננת להתקיים החתונה בעל רישיון לעסוק בתחום זה, במקרה שאין נמצא ברישיון יש והאולם ייסגר ו/או ייהרס על ידי מי מהרשויות במדינה. באתר משרד הפנים קיימת רשימה אשר מכילה אולמות שרישיונם נשלל.

 תעודת כשרות- חוסר בתעודת כשרות יכול להוביל לכך שהרב המחתן לא ישתתף או יכנס לכותלי האולם וכך לא יהיה ניתן לבצע את טקס החופה והקידושין. במקרים שהאולם לא כשר אך, עדיין קיים רצון להשתמש בשירותיו ניתן לפצל בין הטקס החופה והקידושין ולחגיגות שלאחר מכן.

 ביטוח- חשוב לוודא כי לאולם יש ביטוח צד ג' המכסה תאונות ותרחישים בלתי צפויים אשר עלולים להתרחש.

 סל תוכן- יש לברר מה כולל המחיר אותו אתם נדרשים לשלם מבחינת כמות אורחים, מלצרים, מארחים, כיבוד, אוכל, חניה, הגברה ותאורה, שעת סיום וכדומה, וכן, לראות שאלו תואמים את ציפיותיכם.

 תשלום- לוודא את דרכי ומועדי התשלום בגין האירוע.

 אפשרות ביטול- יש לייחס לסעיף זה חשיבות רבה, לעיתים בעל כורחכם ועקב אילוצים דוחים או מבטלים את החתונה. לכן, חובה תנאי ביטול החוזה  (עד איזה תאריך וסכום הפיצוי למקרה של חריגה ממנו).

כמו כן, במידה והינכם מעוניים לשלב בחתונתכם פעילות נוספת החיצונית לספקי האולם יש לתאם זאת איתם ולהכניסה כסעיף בחוזה.

משום שישנם הצע רב של אולמות אירועים ניתן להתמקח על סעיפי החוזה השונים והמחירים. אך, אין להסתפק בהבטחות ואמרות בעלמא, יש לבדוק ולוודא כי כל דרישותיכם וכל ההבטחות שניתנות לכם מעוגנות בחוזה שעתיד להיחתם. שלבים מקדימים אלה נועדו למנוע או לכל הפחות למזער, ככל הניתן, את הסיכויים להתרחשויות שיפגעו ביום החתונה המרגש

מחפשים אולם אירועים בירושלים? לחצו כאן.

בלוגים ע"פ קטגוריות
+ אטרקציות
+ הפקות אירועים
+ ויידויה של מתחתנת
+ חתונה ובריאות
+ יעל-לחיי נישואים בריאים
+ עו"ד כרמי בוסתנאי
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל