לילך אליה
כתב 9 פוסטים בבלוג
שם הבלוג: "כהנת החיים הטובים"

קטגוריה:

חתונה ובריאות
אם אין אני לי – מי לי ? 2,491 צפיות
קטגורייה: חתונה ובריאות


פעמים קרובות אנשים מוותרים על העצמי שלהם כדי להשיג מטרות אחרות. הדבר הבסיסי והחשוב ביותר בחיים הוא קודם כל להשקיע - בעצמי שלכם, בלב שלכם, בבריאות הנפשית והפיזית שלכם, באושר שלכם, ברווחה האישית שלכם, בסביבה בה אתם חיים ובאיכות החיים שלכם. ולאחר מכן..כל השאר..."כל אחד חושב איך לשנות את העולם, אך איש אינו חושב כיצד לשנות את עצמו "


אם תלמדו לקחת אחריות ותדאגו להפוך את חייכם למאושרים יותר – אני מבטיחה שכל השאר כבר יבוא... ואפילו בריצה! אך אם תזניחו, תוותרו, תלקו, תדאגו, תסבלו ותאשימו אחרים בכך שאינכם מאושרים – סימן שעדיין לא הגעתם להבנה הבסיסית ביותר בחיים..."האושר טמון בידיים שלכם !! הוא באחריותכם הבלעדית והאישית שלכם!"

אז מה זה אומר אם אין אני לי – מי לי :
      לא לפחד להגיד "מגיע גם לי" - אם לא תאהבי את עצמך בעיניים עצומות, לעולם לא תראי את עצמך באמת ואת טבעך האמיתי... ולכן גם תמיד יהיה לך קשה לראות את המציאות כפי שהיא. בגישה הזו את תמיד תראי רק את החששות, הפחדים וחוסר השליטה שלך בחיים – במקום לראות את העוצמה, החיות, כוח הבחירה וכוח השליטה שיש בידך! ויש לך המון !מגיע לך?  יש בידך את כוח הבחירה? במה את בוחרת היום?

   לא לפחד להגיד "אני גם שווה" – אם תחשבי שאת לא שווה הרבה ושבעצם לא מגיע לך כלום, המחשבה הזו במהרה, גם אם רק בקצת את מאמינה בה תתגשם והחיים יראו לך אפורים, משעממים, מתסכלים ומלאי התפשרויות מחוסר ברירה. למה זה כל כך מפחיד להגיד לעצמך ולאחרים שגם את שווה ושגם את יכולה? ושגם את תצליחי?

     לא לפחד "לאהוב את עצמך" - מי שלומדת לאהוב את עצמה – מתעוררת ומתלהבת! היא מצליחה לפתע לראות ולהיות מודעת לעוצמות וליכולות שלה! היא מתחילה לצמוח ולגדול מבפנים ולצמצם היקפים מבחוץ איך את יכולה להתחיל לאהוב את עצמך כבר מעכשיו? מה גורם לך להתלהבות?

  לא לפחד להיות ממוקדת ולסכל "פיגועים" – אל תחששי להיות ממוקדת, הרשי לעצמך להיות נועזת והפסיקי לפחד מכך! אל תפסיקי לוותר על החלום והתחילי להלחם על זכויותייך להיות מאושרת! התחילי לחיות באמת! מהם הדברים שאת יכולה יותר להתמקד בהם? מהו החלום שלך?

  לא לפחד להשקיע בעצמך – מעט מדי אנשים משקיעים את עצמם באהבה עצמית. רובם משקיעים את האנרגיה שלהם בדברים הטפלים של החיים - בחששות, בריכולים, בקנאות, בתחרותיות, בכסף, באיסוף ידע ואינפורמציה ובהאדרת האגו של עצמם. זכרו, האהבה היא הכוח האמיתי היחיד. נסו פחות לקנא באחרים ויותר לאהוב את עצמכם.לאן הולכת האנרגיה שלך? האם יש צורך לעשות סדר    

  לא לפחד להיות ייחודית - נסי יותר לקבל את עצמך ופחות לעטוף את עצמך בסממנים של הצלחה מדומה. נסי יותר לבטא את עצמך האמיתי ופחות להכריח את עצמך להיות מה שאת לא. השקיעי בתהליך ובתוכנית ותתחילי לקצור את הפירות הטעימים והמתוקים האלו של הירידה במשקל.  אני בטוחה שאת ייחודית, הייחודיות שלך היא המשאב המרכזי בהצלחתך!במה את טובה? מהם הדברים החיוביים שבך?."אילו היינו עושים את הדברים שביכולתנו לעשות, אין ספק שהיינו מדהימים את עצמנו"

על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

דוא"ל