לילך אליה
כתב 9 פוסטים בבלוג
שם הבלוג: "כהנת החיים הטובים"

קטגוריה:

חתונה ובריאות
המדריך למטייל שאיבד את דרכו 4,861 צפיות
קטגורייה: חתונה ובריאות

 תארו לעצמכם שיצאתם לטיול ביער מלא שבילים ועצים ולפתע גיליתם שהלכתם לאיבוד...

מה תעשו? האם תעצרו? האם תמשיכו ללכת בשביל הלא הנכון? האם תבקשו עזרה? האם תחזרו לשביל הבטוח בדרך אל היעד? או האם תשבו בצל העץ ותכעסו על עצמכם?

 הטיול הוא משל לחיים האמיתיים בכלל ולהרזייה בפרט. לעיתים מתברר לנו שסטינו מהדרך הבטוחה בה בחרנו. עלינו לבחור בכלים הנכונים כדי לחזור לנתיבים המוכרים והבטוחים.

 מה עושים?

עצור -  שותים כוס מים קרים וצוננים, נרגעים, נושמים ומתחילים לחשוב, לתכנן, לסדר ולארגן את הצעדים הבאים, גם אם מדובר באופן הכי אוטומטי ומזוייף שיש!

חוזרים לנקודת המוצא -  משחזרים את צעדנו האחרונים,מפיקים מסקנות מהטעויות שבדרך."אני הגעתי לקבוצה מתוך מטרה לרזות! ", "אני לא יוצא לקניות רעב!, "אני מכין לי מראש אוכל לכל היום!"

מדמיינים את נקודת הסיום – למוח הרבה יותר קל להתמודד עם תמונות, דמיינו את עצמכם רזים, מאושרים, מצליחים!" "בקו הסיום אני אראה, אחשוב וארגיש.....".

 חמשת הצעדים אל עבר שביל ההצלחה:

  • "אני אוכל ארוחת בוקר תוך שעה מרגע היקיצה - אני מבין כי הכנסת אנרגיה לגופי תפעיל את מערכות הגוף, תשמור על איזון רמת הסוכר בגופי ותנטרל את החשק למתוק".
  • "אני שותה 12 כוסות מים גם אם אני לא צמא. אני מבין שהם משפרים את תהליך העיכול ומנקים את הגוף מפסולת".
  • "אני אוכל 6 ארוחות ביום כל 3 שעות גם אם אינני רעב. אני יודע שהן שומרות עלי שבע".
  •  "אני מתכנן מראש את המנה המותרת האהובה עלי כי מגיע לי"
  • אני מבצע פעילות גופנית סדירה כי זו הדרך היחידה עבורי לזרז את קצב הירידה במשקל ולחטב את גופי.
  • "אני מגיע כל שבוע לקבוצה! נשקל, נעזר, משתף, שואל, שואב כוחות ומוטביציה! "

 הדיאטנית ממליצה: אגוזי ברזיל

2 אגוזי ברזיל הם תחליף למנת שומן בתפריט שלנו.

אגוזי ברזיל מכילים סלניום ,מינרל חשוב למניעת סרטן,שומר על האלסטיות של העור ומאט את תהליך ההזדקנות והתקשות הרקמות. אגוזי ברזיל עשירים בוויטמין E, המסייע לבריאות הלב.


Anna
נכתב ב02 מאי 2023 04:28
לאחר הקריאה תסכימו איתי שכדאי מאוד לחלוק את המידע הזה כאן איתכם, ואני מאמינה שהוא יעורר השראה באחרים כמו גם שמצאתי אושר ושמחה בנישואים שלי היום, זה עובד בשבילי ובעלי חוזר הביתה אחרי 6 שנים של גירושין, הנס הכמעט לא ייאמן. אני נשואה שבע שנים בלי ילד, אז בעלי מתחיל להתנהג מוזר הוא כמעט ולא חוזר הביתה לאחרונה ולא מבלה איתי יותר והוא התגרש ממני. אז נעשיתי מאוד עצוב ואבוד בחיים, כי הרופא אמר לי שאין סיכוי שאהיה בהריון, זה באמת ממרר את החיים שלי עד שנתקלתי בחבר שסיפר לי על Dr.WAVA מהאינטרנט, איך הוא עזר נשים רבות עם בעיות דומות שאני עוברת, אז יצרתי קשר עם ד"ר WAVA והסברתי לו שהוא אמר לי כל מה שאני צריך לתת לפני שהוא יכול להטיל את הכישוף כדי להחזיר את בעלי, מה שעשיתי, והוא שלח תפילה עוצמתית שהייתי צריך לומר באמצע הלילה בזמן שהוא הטיל את כישוף האהבה. זה היה נס שלושה ימים לאחר מכן בעלי היחיד חזר אליי והתנצל על כל מה שהוא עשה ואמר לי שהוא מוכן לתמוך בי בכל מה שאני רוצה. התקשרתי מהר ל-Dr.WAVA וסיפרתי לו מה קורה באותו הרגע, והוא גם הכין ושלח לי תרופה שלדבריו תרפא כל מחלות או זיהומים לא רצויים שמונעים ממני להרות, ואז הנחה אותי עליה. איך להשתמש בו לפני הפגישה עם בעלי. זה לאחר השימוש בצמח ובשורש המקומי הזה, כמה שבועות לאחר מכן התחלתי להרגיש סימני הריון בכל הגוף, אני מבטיחה ליידע את כל העולם על Dr.WAVA על שמירת מערכת היחסים שלי, כמו גם לתת לי ילדים, אני יכול בגאווה קרא לעצמי היום עדות חיה עבור Dr.WAVA לכל אישה שמוצאת את זה בלתי אפשרי הנה ההזדמנות שלך לחייך ולהביא אושר למשפחתך, אנא צור קשר עם Dr.WAVA למייל: drwava3@gmail.com או צור קשר עם הוואטסאפ שלו / ויבר איתו המספר הזה: +, הוא אלוהים שנשלח להחזיר מאהבים אבודים ולהביא לך אושר. https://www.drwavaofspirituallovespells.com/
תגובתך ממתינה לאישור מנהל

על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

דוא"ל