תקליטן לחתונה – כיצד לבחור ועל מה להקפיד?
2,123 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב31 ינואר 2016 10:31

קטגוריה:

מוזיקה

תקליטן לחתונה (די ג'יי לחתונה) הוא DJ  המתמחה בחתונות. מדובר באחד מבעלי המקצוע החשובים ביותר לחתונה שלכם. כולם כמעט זוכרים איך היה בחתונה רק מבחינת המוזיקה והאם התקליטן עשה עבודה טובה וגרם לאנשים, אורחי החתונה שלכם, לרקוד עד השעות הקטנות של הלילה. אנשים נוטים לחשוב שמדובר בבחירה קלה, אך לא כך הדבר. בחתונות מדובר באחד הדברים הקשים ביותר לבחור – תקליטן לחתונה.

תקליטן מנוסה לחתונה – הדבר החשוב ביותר
כשבוחרים תקליטן לחתונה חשוב לראות מה הרקורד שלו. האם הוא יודע לנגן מוזיקה מכל הסוגים ומכל העולמות, או שמא הוא מתמקד בסוג מוזיקה אחד לאירועים, שכן מוזיקה לאירועים היא דבר מגוון ורב גוני, וכך גם האורחים בחתונה שלכם יהיו מרוצים אם יגוונו, גם אם הם אוהבים בעיקר מזרחית או מוזיקת להיטים או ישראלית שהרי די ג'יי יודע לשלב סגנונות שונים. לכן חשוב להיכנס לאתר של התקליטן, לראות ניסיון שלו מחתונות, המלצות מכלות ועוד. כמו כן אין זה סוד שמראה עיניים טוב בהרבה מכל התרשמות אחרת, או במקרה שלנו משמע אוזניים. תקליטן חתונות טוב שמכבד את עצמו יוכל להזמין אתכם לחזות בו בפעולה במהלך אירוע ולראות כיצד הוא מרקיד את הקהל. הקהל רוקד? האווירה טובה? מצאתם תקליטן לחתונה שלכם.

בחירת סוגי המוזיקה בחתונה ושירים לרגעים מיוחדים בשיתוף התקליטן שלכם
ישנם מספר רגעים מרגשים במיוחד בחתונה בהם המוזיקה משמעותית ומרגשת, ומשאירה חותם על האורחים ועליכם לעד. מדובר על שיר הכניסה לחופה, שיר שבירת הכוס, הכניסה לאולם והשיר לריקוד הסלואו לחתונה, וכמובן שיר המצגת לחתונה. מדובר על רגעים מיוחדים בהם למוזיקה משמעות עליונה שכן היא מרטיטה את הקהל ומרגשת ומצמררת.

כאן נכנס לתמונה התקליטן שבחרתם לחתונה. תקליטן טוב ידע לבחור אתכם שירים ממאגר גדול, לכוון אתכם ולהוביל אתכם, כמו גם לריקודים עצמם. בריקודים תקליטן החתונות ממלא את תפקיד די ג'יי החתונה ועושה כל מה שדי ג'יי עושה במועדון – מרקיד את הקהל בכל הכוח האפשרי. אם מדובר על עירוב סגנונות ובשילוב בחירת החתן והכלה, די ג'יי חתונות שהוא גם תקליטן טוב ידע להרכיב את הסט המנצח שלא ישאיר אף אחד לשבת בכיסא.

לסיכום – כיצד לעבוד עם התקליטן שבחרתם לחתונה
כאמור, תקליטן חתונות הוא בעל מקצוע חשוב ובעל השפעה על האווירה באירוע כולו, על כן מומלץ לבחור מהמלצות, להתייעץ, להגיע לראות את התקליטן בפעולה במהלך חתונה, וכמובן לעבוד איתו בשיתוף פעולה על מנת להפיק את הערב באופן הטוב ביותר מבחינת התוכן המוזיקלי. מה שבטוח, כשבחרתם את התקליטן שילווה אתכם במהלך היום השמח ביותר בחייכם, בטחו בו, תנו לו לבצע את עבודתו כראוי, וסמכו עליו (במילים אחרות, אם את הכלה, אל תלכי אליו כל רגע ותבקשי להחליף שיר), התקליטן הוא בעל מקצוע והאינטרס שלו הוא שלכם- שהחתונה תצליח הכי שאפשר, במיוחד מבחינתו כתקליטן.

 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל