איך רמקולים מוגברים עובדים?
1,576 צפיות
נכתב על-ידי doseo ב08 אוגוסט 2016 21:45

קטגוריה:

מוזיקה

בשנים האחרונות אנחנו עדים לשיפורים מרחיקי לכת בכל הקשור לתחום הסאונד, אנחנו רואים את זה באוזניות, אנחנו רואים את זה במערכות קולנוע, נגנים, ערכות קריוקי וציוד הגברה. כך אנחנו רואים את זה גם בכל מה שקשור לרמקולים מוגברים.

אם בעבר לרמקולים היו אך ורק כניסות, כלומר יכולנו רק לחבר אליהם מערכות או אלמנטים אחרים חיצוניים אשר היו משמיעים את הסאונד שהמערכת היתה מנגנת, הרי שרמקולים מוגברים עובדים אחרת. הם מסוגלים לחבר מערכות שונות, כולל כאלה שאנחנו יכולים להשתמש בהן ללא מערכת. למשל מיקרופונים אלחוטיים או ידניים. הבדל נוסף בין רמקולים מוגברים לרמקולים אחרים, הוא שמדובר ברמקול שכולל בתוכו מגבר.

בעבר, אם היינו רוצים, למשל, לארגן מסיבה, אז היינו צריכים להשתמש גם ברמקול וגם במגבר. זה יצר סרבול וכבדות, מה שעוד שזה אילץ אותנו לקנות מגבר שיכול להתאים לרמקול, מותאם לעוצמה ולהספק שלו.

כיום עם רמקולים מוגברים אנחנו נהנים מכמה יתרונות שטמונים בו, ראשית, מדובר ברמקול שיש בתוכו מגבר, ובכך אנחנו חוסכים גם רכישה של מגבר וגם התעסקות עם קנייה נפרדת של חלק זה. המגבר מותאם להספק ולעוצמה של הרמקול ומאפשר לנו ליהנות ממנו בצורה נוחה וטובה. אנחנו לא צריכים גם להתעסק עם כבלים וחיבורים שונים.

בנוסף, אנחנו יכולים לחבר אל רמקולים מוגברים מיקרופון, נגנים ועוד מגוון רחב של כלים, ולא רק מערכות רגילות. יש לומר שניתן גם לחבר כלים אלחוטיים ובכל נחסך מאיתנו הצורך להשתמש בחיבורים שונים, ובפרט בחיבורים עם כבלים מסוגים שונים

רמקולים מוגברים יכולים להתאים למגוון צרכים ולמגוון רחב של בעלי מקצוע אשר משתמשים בציוד הגברה. השימוש יכול להיות טוב עבור תקליטנים שעובדים באירועים מסוגים שונים, אמנים, עבור מי שמבקש לערוך מסיבות קריוקי אשר במקום להשתמש ברמקולים ישנים ומסורבלים יכולים לעבוד עם רמקולים מוגברים, לחסוך כסף, זמן והתעסקות מיותרת באביזרים שונים.

מי שמעוניין לרכוש רמקול מוגבר, חשוב שיבדוק מספר דברים:

ראשית, האם הרמקול שהוא מעוניין לקנות מתאים לתקציב שעומד לרשותו והאם זה נכון ביחס להיקף השימוש שהוא מתכוון לעשות בו.

שנית, האם ניתן לחבר אליו מספיק חיבורים חיצוניים לצרכים שונים וכיצד יהיה ניתן להשתמש בהם. בין היתר מדובר במחשב, מערכת קריוקי, מערכות מוזיקה ועוד.

שלוש, מה ההספק והעוצמה של הרמקול והמגבר הפנימי.

ארבע, מה מידות הרמקולים והאם ניתן לסחוב אותם בקלות. כמו כן היכן וכיצד ניתן להציב אותם (ניתן לבדוק זאת ניתן לבדוק על פי המשקל והעיצוב שלהם)

חמש, כמה תדרים יש במערכת. רצוי שהיא תכלול יותר משני תדרים.

שש, איזו אחריות מקבלים על הרמקולים והאם היא כוללת החלפת חלקים במידת הצורך.

כמו שאתם יכולים לראות יש לא מעט דברים שצריך לבדוק אך ברגע שתקבלו את התשובות תוכלו ליהנות מרמקולים איכותיים ושימושיים מאוד.

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל