ארגון חתונה
3,520 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב06 אפריל 2015 15:13

קטגוריה:

הפקות

לארגן חתונה ללא ספק זהו פרויקט הנראה גדול, מאיים וכרוך בכאב ראש. אבל זה לא חייב להיות ככה, ניתן אפילו ליהנות ממנו אם יודעים לעשות זאת נכון ולוקחים את הדברים בפרופורציות, אפשר להשתמש בשירות מארגני חתונות או לארגן הכל לבד. במאמר זה ברצוני לתת לכם מספר טיפים קטנים שיעזרו לכם לעבור את ערב החתונה בשלום.

להיות רגוע

דבר ראשון קחו נשימה עמוקה, והחליטו ביחד שאתם הולכים ליהנות מהתקופה הזו. ארגון חתונה יכול להיות תרגיל מצוין לזוגיות, לכן חשוב להתייעץ ולהחליט ביחד על כל דבר, ולפתור חילוקי דעות בצורה נעימה ומיושבת, ולא תוך כדי לחץ ומול אנשים אחרים.

חשיבות הסדר

חשוב מאוד לשמור על סדר, הקדישו מחברת קטנה לרשום את כל הפרטים הדורשים תשומת לב. ניתן לחלק את המחברת לנושאים לפי קטגוריות כמו, בחירת אולם/ אירועים, להקה/ זמר, צלם, שמלה ועוד. ובכל נושא לכתוב את הפרטים של כל נותן שירות אותו בדקתם ואת ההתרשמות הכללית ממנו.

שימרו על מסגרת

חתונה היא אומנם ערב חשוב ומשמעותי והאירוע הגדול ביותר בחיינו, אולם חשוב לזכור כי מדובר בערב אחד בלבד. לכן חשוב לא לצאת ממסגרת התקציב אותה אתם יכולים להרשות לעצמכם. כדאי לשבת ולבדוק מראש מהו הסכום העומד לרשותכם ובו אתם יכולים לעמוד, ולהשתדל לא לחרוג ממנו.

לא להתפזר

בחירת אולם היא אחד הדברים הכבדים ביותר הנוגעים לארגון חתונה, לכן ערכו בירורים על אולמות או גני אירועים שונים הנראים לכם מתאימים לסגנון ולתקציב שלכם, אחר כך מתוכם בחרו שלושה או ארבעה אותם גשו לבדוק. אם מצאתם אולם שנראה לכם מתאים מאוד, כדאי לוותר על בדיקת השאר סגרו עם המקום שנראה לכם, זכרו – אין מקום מושלם לגמרי. נקודה חשובה נוספת היא הפקת הזמנות לחתונה, מומלץ להשקיע בבחירת ההזמנות שתשלחו לאורחים שכן בצורה מסויימת ההזמנות הן הפנים הראשוניות של האירוע הממשמש ובא.

כל נותן שירות שאתם בוחרים לחתונה חשוב מאוד לבדוק את נושא השירות, גם אם הצלם שבחרתם הוא הטוב ביותר והמקצועי ביותר בתחום, או האולם שאתם רוצים הוא מדהים והמחיר מעולה, עדיין אין זה שווה תחושה לא נעימה שלכם או של האורחים בגלל שירות גרוע ויחס מזלזל.

טיפ אחרון, בין כל ארגוני החתונה אל תשכחו להמשיך לבלות יחד גם בלי קשר להכנות.

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל