המקום הוא הדבר הכי חשוב באירוע שלכם!
348 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב28 יולי 2021 16:29

קטגוריה:

מקום האירוע

יש לא מעט אלמנטים אשר מהווים חלק בלתי נפרד מהאירוע שלכם ובין היתר: המקום בו האירוע יתקיים, המנות אשר יוגשו לאורחים, התקליטן, הצלם, האטרקציות, הבגדים ועוד.

לכן, התשובה לשאלה מה הדבר הכי חשוב באירוע שלכם? היא לא חד משמעית, מכיוון שכל אחד יכול לענות עליה בצורה אחרת.

יחד עם זאת, יש את אותם האלמנטים אשר בלעדיהם האירוע לא יכול להיות שלם ואחד מהם הוא כמובן, אולם האירועים – או כל לוקיישן אחר אשר יבחר לצורך המטרה.

כמובן, שקיימת חשיבות גבוהה לבחור את המקום בתבונה, תוך דגש על אותם הפרמטרים אשר יאפשרו לקבל את ההחלטה המיטבית.

הפרטים הטכניים
שעה שאתם מחפשים אולם אירועים, ישנם מספר פרמטרים עליהם חשוב לשים דגש ובין היתר:

 

  • גודל האולם – גידל האולם אמור להתאים ולהכיל כמובן את כמות המוזמנים, לכן, כדאי להכין את רשימת המוזמנים עוד בטרם מתחילים בהליך החיפוש אחר האולם.
  • מיקום האולם – יש כאלו אשר ימקדו את חיפוש האולם בעיר או בישוב ספציפי ואחרים יהיו קצת יותר גמישים בנושא וימקדו את החיפוש באזור שלם.
  • תקציב – טווח המחירים של אולמות אירועים הינו גבוה ולכן, חשוב שתתכננו את גובה התקציב אשר יוקצה למטרה ולאחר מכן תמקדו את החיפוש באולמות אשר מתאימים לתקציב.

 

הנראות והאבזור של האולם
אחרי שעורכים את הסינון הראשוני בהליך בחירת האולם ונשארים עם רשימת אולמות אשר יכולים לספק מענה על מלוא הדרישות והצרכים הטכניים, ניתן לשים דגש על פרמטרים חשובים אחרים.

ראשית כל, ההמלצה היא לראות מספר אולמות שונות ולנסות ולהתרשם הן מהנראות של האולם והן מהאבזור – כאשר המטרה היא לבחור אולם חדיש ומעוצב, אשר יספק אווירה נעימה ויענה כמובן, על מלוא הציפיות של החוגגים.

יש כאלו אשר יצפו לחוות תחושה, בה הם ייכנסו לאולם וירגישו תחושה של חיבור והתפעלות מהאולם – ורק כשהם ירגישו את התחושה הזאת הם ידעו שזה זה.

האוכל אשר יוגש באולם
כמובן, שאחד מהאלמנטים אשר ישפיעו במידה הגדולה ביותר על הצלחת האירוע, נוגע לטיב ואיכות האוכל. לרוב, קיימת האפשרות לבחור באולם אשר מציע מטבח ותפריטים משלו או לחילופין, להזמין שירותי קייטרינג חיצוניים.

עם האוכל מהווה חלק מהשירותים המוצעים על ידי האולם, קיימת חשיבות גבוהה לבחון בקפידה את התפריטים, להגיע לטעימות וכמובן, לבחור בצורה מושכלת ונבונה את אותן המנות אשר יוגשו לאורחים במהלך האירוע. כאשר בוחנים את המנות יש לשים דגש הן על הנראות, הן על הגיוון (כשהמטרה היא שלכל אחד מהאורחים יהיה מה לאכול) והן על הטעמים.


השירות של הצוות
כמובן, שגם לטיב השירות אשר יינתן באותו אולם תהיה חשיבות והשפעה על הבחירה. לכן, ההמלצה היא לקבוע פגישת ייעוץ אישית עם נציג מטעם האולם ולהגיע עם רשימת שאלות מוכנה לפגישה. מעבר לכך, ההמלצה לנסות ולקבל המלצות מאנשים אשר ערכו את האירוע שלהם במקום והיו שבעי רצון הן מהמקום והן מהשירות אותו הם קיבלו.  

 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל