למה כל כך מיוחד להתחתן על חוף הים באשדוד?
1,263 צפיות
נכתב על-ידי doseo ב21 יוני 2017 20:43

קטגוריה:

מקום האירוע

ניתן לומר כי אזור הדרום הפך בעשור האחרון למעצמת אירועים של ממש ובו ניתן למצוא מגוון רב של אולמות אירועים המציעים שפע של אפשרויות עבור בעלי אירועים. אשדוד, היא עיר דרומית המתפתחת בקצב מסחרר, בה נבנים מגדלים ובניינים וניתן לומר כי היא עיר עוצמתית ובעלת מגוון רב של תרבויות. לא די בזאת, באשדוד ניתן למצוא חופי ים קסומים המושכים בעלי אירועים רבים להקים אולמות אירועים באשדוד כדי לספק לתושבי הדרום חווית אירועים שונה מהסטנדרט הרגיל. חוף הים של אשדוד מוסיפה הרבות לפופולריות של אזור הדרום ולתחום האירועים, וכיום ניתן למצוא אולמות באשדוד הממוקמים על חוף הים בבריזה הפתוחה.

מה מושך כל כך הרבה זוגות להתחתן על חוף הים?

כיום, זוגות רבים מעוניינים להמציא את הגלגל מחדש ולהציע לאורחי האירועים חוויה שונה, כזאת שלא יפסיקו לדבר עליה כמה שיותר שנים, ולכן הם מחפשים מקומות מעניינים שאינם דומים לאולם האירועים המכורה המסורתי, אלה הם מעוניינים להביא משהו אחר. לכן, לא פלא שרבים בוחרים להתחתן דווקא על חוף הים ולהעניק לאורחים חוויה שונה מהסטנדרט, פשוט ליהנות מבריזה נהדרת שרק עיר כמו אשדוד יכולה להציע. נהוג לחשוב כי חתונה על חוף הים מתאימה רק בימי הקיץ, אך לא כך הדבר, ניתן לערוך חתונות או אירועים שונים באולמות אירועים בדרום הסמוכים לחופי ים, וכך ליהנות מאווירה שונה, כמובן באולם מקורה המציע נוף לים.

על מה חשוב לשים דגש כאשר בוחרים אולם אירועים על חוף הים?

אולמות אירועים מדהימים באשדוד הסמוכים לים מציעים מגוון רב של סוגי אירועים, החל מאירועים מקורים הנמצאים בחלל סגור לגמרי, חלקם מציעים חצי חצי, כלומר את החופה וקבלת הפנים בחוץ מול נוף עוצר נשימה של חוף הים ואת האירוע עצמו לערוך בתוך אולם מקורה. כמו כן, אולמות מציעים גם אפשרות של הפקת האירוע כולו בחוץ, כלומר את החופה, קבלת הפנים והארוחה והחגיגה הגדולה, אולם אירועים שכאלו מתאימים רק לימים נעימים בהם השמש זורחת ובלילה יש בריזה נעימה, הנושבת על פניהם של האורחים. אולם, חשוב לשים לב טוב טוב לתאריך כדי שמצד אחד לא יהיה קר וגשום ומצד שני לא תהיה לחות גבוהה מאוד וחם.

כמו כן, חשוב לשים לב לאוורור של המקום, כיום רוב האולמות המציעים את הפקת האירוע בחוץ מציידות היטב את החלל במאווררים תעשייתיים אשר מקלים על החום במקום פתוח , כיוון שללא פתרונות אלו עריכת אירוע בחודשי יולי אוגוסט החמים יכולה להיות סיוט של ממש עבור החוגגים ועבור האורחים. בקיצור, מדובר על אירוע שווה במיוחד השונה מהסטנדרט המקובל, אולם יש לסגור היטב את נושא האוורור באירוע וליהנות מאירוע מקסים בבריזה הפתוחה שעל חוף הים. 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל