הדרך לחתונה השמחה שעליה חלמתם
1,464 צפיות
נכתב על-ידי doseo ב28 ספטמבר 2016 15:12

אחד הנושאים העיקריים שמטרידים כל זוג שיום נישואיו קרב ובא הוא לאו דווקא עיצוב האולם, מזג האוויר הצפוי או הלוקיישן שבו יתקיימו הצילומים – אלא דווקא האווירה והאנרגיות שימלאו את האולם בערב הגדול. התקליטן שלכם הוא בהחלט שחקן מפתח שיוכל לעזור לכם להשיג את המטרה הזו עם מוזיקה איכותית שמתאימה להעדפות האישיות של האורחים שלכם, אבל הוא לא היחיד. זוגות רבים מעידים מניסיונם האישי שרחבת ריקודים שבה מספר רב של אורחים צעירים ומלאי אנרגיות היא שגורמת להם להרגיש שמחים הרבה יותר וגם זו שיוצרת אווירה מחשמלת במיוחד. אם כן, איך אפשר להבטיח רחבת ריקודים צעירה ואנרגטית?

 

אם שותים לא נוהגים!

בניסיון להבין מה עשוי למנוע מהצעירים להגיע אל האירוע, לצאת ממנו מוקדם או להישאר מאופקים כשהם עולים על הרחבה אפשר למנות שתי סיבות עיקריות. ראשית, ידוע שאלכוהול משפר את מצב הרוח ומפיח אנרגיות בחוגגים, כך שעם כוס יין טובה וצ'ייסר על יד הבר הם יהיו משוחררים יותר ובעיקר ירקדו הרבה יותר. הבעיה היא שנהיגה תחת השפעת אלכוהול לא רק שאינה חוקית, אלא היא בעיקר מסוכנת. אם כן, בדקו את האפשרות להציע לאורחים שלכם שירות הסעות לחתונה שיאסוף אותם ממוקדים מרכזיים בערים השונות וגם יחזיר אותם הביתה בבטחה. שירות הסעות לחתונה הוא פתרון אידאלי משום שהוא גם יפתור את הדילמה העיקרית של הצעירים שמוצאים עצמם ללא רכב או פתרון נוח אחר ומחליטים עקב כך להיעדר מהאירוע.

 

תקליטן ספונטני

למרות שאנחנו אוהבים לתכנן כל פרט ופרט מראש, בוודאי כשמדובר באירוע מורכב כמו חתונה, בכל הקשור למוזיקה כדאי שתתנו לאיש המקצוע לנהל את העניינים. בפגישה עם התקליטן חשוב בהחלט להציב גבולות, למשל באשר לסגנון מוזיקה שאינו קולע לטעמכם ולחלופין מומלץ שתדגישו שירים או סגנונות שמתאימים לכם יותר, אבל השאירו לו מקום להביע דעה ולהתאים את עצמו לקהל. אם הבחירה שלכם היא לקיים אירוע שבו מוזיקה ישראלית של שנות ה-60 זוהי בהחלט זכותכם, אבל אם החברים ובני המשפחה יתקשו להיכנס לקצב ויעדיפו לבחון את דוכן המתוקים במקום לרקוד כנראה שכדאי לנסות סגנון מוזיקלי אחר. אל תהיו מקובעים, והדגישו בפני התקליטן שיש לו את החופש לשנות מעט את הפלייליסט כדי לעודד את הקהל לרקוד.

 

לשמח חתן וכלה

נכון, מטרתם של אורחי החתונה שלכם היא קודם כל לשמח חתן וכלה, ואין ספק שריקודים ואווירה טובה הם חלק בלתי נפרד מהמטרה הזו, אבל כדי שהאירוע המיוחד הזה יהיה באמת שמח ומהנה לכל הצדדים כדאי שתעודדו גם אתם את החברים ואת בני המשפחה. שירות הסעות לחתונה יקל עליהם את ההגעה למקום ואת החזרה הביתה, בוודאי אם צ'ייסר אחד מפריד ביניהם לבין בילוי אינסופי על הרחבה, ותקליטן שיודע להתאים את עצמו לקהל ישלים את המלאכה ויבטיח מוזיקה טובה באמת, כזו שתגרום לכולם לפזז עד לכיבוי האורות.

 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל