5 דברים שחשוב לדעת לקראת הצעת האירוסין
1,442 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב15 נובמבר 2016 16:55

 

1.היא מחכה לאירוע הזה יותר מאירוע החתונה:

 

מרבית הבנות חולמות על האביר על הסוס הלבן שלהן כבר מגיל ילדות. כשהן חושבות על האביר הן לרוב חושבות על הצעת האירוסין ולאו דווקא על אירוע החתונה. המשמעות היא שמאחר והיא מצפה לאירוע הצעת האירוסין כל כך, הרי שחשוב להשקיע בו ולהפוך אותו לרגע שיחרט בלבה לכל החיים. איך מייצרים הצעת אירוסין מרגשת? בוחרים טבעת מתוך מגוון של טבעות אירוסין יוקרתיות, בוחרים לוקיישן רומנטי ומנצח וכורעים ברך – ממש כמו באגדות.

 

2.קח את הטעם האישי שלה בחשבון:

 

הטעם האישי שלך בבחירת הטבעת חשוב מאד וחיוני מאד, אך לא ניתן להתעלם מהטעם האישי שלה בתכשיטים. לצד התכשיטים שקנית לה לאורך מערכת היחסים שלכם, הרי שטבעת האירוסין היא תכשיט עם משמעות אחרת – גדולה יותר, משמעותית יותר ויוקרתית יותר. שלב בין הטעם האישי שלך ובין הטעם האישי שלה – וכך תמצא את טבעת האירוסין המושלמת עבורה.

 

3.יהלום הוא לא מה שיעשה את ההצעה למרגשת יותר:

 

לא מעטים הגברים התוהים לגבי נוכחות היהלום על טבעת האירוסין. אכן, היהלומים הם החברים הטובים ביותר של האישה, אבל חשוב לזכור שישנן נשים שאוהבות תכשיטים צנועים יותר, עם נוכחות מתונה וללא כל שיבוץ של יהלומים. המשמעות היא כי טבעות אירוסין יוקרתיות הן לא תמיד התשובה האוטומטית בעת שמדובר על הצעת האירוסין. אם אהובתך לא חובבת תכשיטים גדולה, הרי שטבעת יוקרתית עם יהלום לא תיצור שום אפקט, ודווקא האפקט המרגש יגיע עם שליפת טבעת צנועה ההולמת את הטעם האישי שלה.

 

4.הכנס את עלות הטבעת לתקציב אירוע החתונה:

 

לא כולם רוצים להודות בזה, או לפחות לא כולם רוצים לחשוב על זה בשלב ראשוני זה, אבל אירוע החתונה הולך לעלות לכם כנראה לא מעט כסף. כיום, אירועי החתונה מופקים על הצד הטוב ביותר – עם מתחם אירועים יוקרתי, קייטרינג משובח, בר אלכוהול איכותי ואטרקציות לרווחת האורחים. מאחר ואתם עתידים להוציא את מיטב כספכם על אירוע החתונה, הרי שכדאי גם להכניס את עלות הטבעת לתקציב הכולל של אירוע החתונה. בעת שהטבעת תהיה כלולה בחישוב ההוצאות הכללי, הרי שתוכלו לעקוב אחרי ההוצאות שלכם, העמידה שלכם בתקציב וצפי לרווח או הפסד מהאירוע.

 

5.אל תתבייש להסתייע בעזרה:

 

לא כל הגברים מצטיינים בחוש עיצובי ואסתטי. כך, לא מעט הופכת בחירת טבעת האירוסין למסע ארוך, מתיש, סבוך ומתסכל. אם אתה מרגיש כי כבר זמן רב אינך מצליח למצוא טבעת אירוסין, תוכל להסתייע בעזרה שיכולה להגיע מכיוונים שונים: החברים הטובים שלך שהתחתנו, החברות הטובות שלה שיודעות בדיוק מה היא אוהבת ואפילו המוכר בחנות התכשיטים שישמח להציע לך דגמים, רעיונות ושילובים שונים של עיצובים. בקרוב מאד, אתה עומד לכרוע ברך. מזל טוב! 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל