הסעות לחתונה בשביל האורחים
5,943 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב04 אוגוסט 2015 11:30

מתחתנים? מזל טוב! בין שאר ההכנות הלוגיסטיות לחתונה, כמו התקליטן, שמלת הכלה, הרב והאולם על כל מרכיביו, יש גם סעיף קטן של אורחים שאינם גרים קרוב לאזור החתונה ויש לדאוג להם להסעה מסודרת. כדי לוודא את הגעתם.

 

הסעות לאורחים בחתונה הוא תת ענף בפני עצמו בתחום ארגון האירועים, הטומן בחובו אפשרויות מגוונות ורבות, בהתאם לכיסם וצרכיהם של המזמינים. אין חובה שבעלי השמחה ידאגו להסעה; מס' אורחים יכולים להתאגד (ובמקרים רבים הדבר אף קורה) ודואגים לעצמם להסעה מסודרת ונוחה לאירוע, על כל המשתמע מכך. בכך הם משילים את עול הדאגה להסעה מכתפיהם של החתן והכלה, שגם ככה רובץ עליהם לחץ גדול מאוד ועול כספי כבד בארגון החתונה ובדאגה להיבטים אחרים של האירוע.

 

למרות זאת, לארגון הסעות לאורחים בחתונה יש יתרון ברור ואינטרס מובהק לבעלי השמחה; אם לאורחים תהיה מערכת הסעות מסודרת שתיקח אותם לאירוע ותחזיר אותם הביתה, הדבר ימריץ את האורחים להגיע לחתונה, ימנע התנגדויות ותירוצים שלא להגיע ואף יאפשר לאורחים המעוניינים להשתכר באירוע לעשות זאת מבלי לחשוב על הנהיגה חזרה הביתה.

הדבר מהווה גם פיתרון מצוין עבור האורחים שאין בבעלותם רכב פרטי, ושלא יגיעו אם לא תהיה הסעה ייעודית לאירוע.

 

יש כמה יתרונות בולטים בהגעה לאירוע באמצעות הסעות לאורחים בחתונה:
1. הגעה בזמן – אתם מסכמים עם הנהג של החברה את שעה ההגעה והאיסוף, והוא מתחייב להסיע את האורחים בזמן ולהביאם לאירוע בשעה הרצויה לכם; אתם מונעים איחורים ועיכובים לאירוע החשוב.

2 ככל שיהיו יותר אנשים שישתו אלכוהול בחתונה – האווירה תהיה עליזה ושמחה והאורחים לא ישכחו כמה נהנו.

3 כשמנטרלים את ההתמודדות של האורחים עם פקקים בערב החתונה שלכם, האורחים מגיעים רגועים ומפויסים, ולא ממורמרים וכועסים מהפקקים שהיו נאלצים להתמודד איתם אם היו מגיעים בכוחות עצמם.

4. אנשים מבוגרים – במקרים מסוימים תהיה בעיה לאנשים מבוגרים להגיע לחתונה. הסעה מסודרת תגרום להם להגיע, מבלי לדאוג לתחבורה.

5. הנסיעה המשותפת של האורחים והזמן הקצר שהם מבלים זה עם זה בהסעה המאורגנת, הוא מעין "מתאבן" לאירוע עצמו – הם לומדים להכיר זה את זה, מחדשים קשרים ישנים, מתעדכנים וצוחקים זה עם זה, ומגיעים לאירוע כשהם במצב רוח מרומם וחייכני ובמטרה לשמוח ולשמח את בעלי האירוע.

 

מלבד הסעות האורחים לחתונה, ניתן להזמין הסעה מסודרת של החתן והכלה עצמם לחתונה, ברכב יפה ההולם אירוע חשוב ומשמעותי כזה.

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל