ארגון אירוע חתונה אזרחית בקפריסין
5,025 צפיות
נכתב על-ידי doseo ב23 נובמבר 2016 12:13

קטגוריה:

מקום האירוע

הנתונים בשנים האחרונות מצביעים על כך שבכל שנה ישנם לא פחות מאלף זוגות ישראלים אשר בוחרים להתחתן בקפריסין באמצעות חתונה אזרחית כאשר הסיבות לבחירה זו הן שונות ומגוונות: מסורבי חיתון מטעם הרבנות בישראל, אישה שהיא גרושה ובן זוגה הינו כהן, או כהן וגיורת שאף הם פסולי חיתון. גם אלה שמתנגדי הממסד, שמעוניינים בטקס קטן, צנוע ולעניין, ללא התערבות הממסד, מוצאים כי חתונה אזרחית בקפריסין עונה על כל צרכיהם.

ישנם אף זוגות מעורבים שכל אחד מהם מגיע מדת שונה והם אינם מעוניינים להמיר את דתם, מהסיבות השמורות להם, אלה גם נוסעים לקפריסין, בכדי להינשא בחתונה אזרחית. הקרבה של קפריסין, קורצת להרבה זוגות לערוך בה נישואין אזרחיים - מדובר על שעה וחצי של טיסה, המדינה אינה מסובכת מהבחינה הבירוקרטית וכן אין צורך בהנפקת ויזה.

האישורים, הניירת והטקס

ראשית יש להגיע למשרד הפנים, הנמצא באזור מגוריכם ולהנפיק תמצית רישום, מי שגרוש או אלמן, יש להמציא מסמכים המעידים על כך. את הטפסים הללו, יש לתרגם לאנגלית ולצרף שני דרכונים בתוקף. אין צורך לחכות זמן מראש או  להזמין תור בעירייה, כי אם לגשת לעירייה ולקוות שיהיה שם מישהו. יש לברר איזו עיר בקפריסין אתם מעוניינים לשהות ולהינשא בה, בררו על בית העירייה בעיר, הכתובת ושעות הקבלה. מי שמעוניין כי הכל יהיה מסודר כפי שצריך, יוכל לקבוע תור מראש. לאחר שכבר קיבלתם את המידע, חפשו איזה דיל לקפריסין שיכלול טיסה ובית מלון. מי שמעוניין כי חבריו הקרובים יהיו עדים וישתתפו בטקס  הנישואין האזרחיים, יוכל לעשות זאת מראש.

יש להגיע אל המלון, ללבוש את החליפה והשמלה של בת הזוג, להזמין מונית או לשכור רב ולהגיע לבניין העירייה. יש להגיש בעירייה את הטפסים לפקיד. הטקס הוא מרגש, כאשר ראש העיר הוא זה שיחתן אתכם. טקס זה הינו קצר ויארך 15 דקות ולאחריו תהיו כבר נשואים רשמית.

חבילות מיוחדות לארגון והפקת הנישואין

ישנן ערים ידועות ומבוקשות שאצלן ניתן לערוך טקס מקומי של נישואין אזרחיים: לרנקה, לימסול, איה נאפה, פאפוס ועוד ערים נוספות - חברות נסיעות רבות, מציעות חבילות נסיעות ולשדרג אותן ע"י שירות לימוזינה לזוג שנישא, זרי פרחים, צלם, נגנים ועוד. החברות והגופים המוסמכים השונים אשר מציעים לכם ארגון של חתונה אזרחית בקפריסין, יסייעו בתרגום המסמכים הנוטריוניים, שליחת המסמכים לעירייה בה אתם מתכננים להינשא וכו'. שירות זה, מיועד לאנשים בעיקר שאינם בקיאים בשפה האנגלית, או שנכנסים ללחץ מבירוקרטיה, במיוחד כשהיא אינה ארצם, כי אם במדינה זרה.

טיפים קטנים וחשובים

רבים בוחרים להינשא בקפריסין בנישואין אזרחיים בתקופת הקיץ, כך שיוכלו לשלב חופשת ירח דבש מושלמת כבר לאחר החתונה; חשוב כי את כל ארגון הניירת והכנתו, יש לבצע לפחות 14 יום מראש כך שהכל יהיה מוכן בתאריך המיועד –שיהיה במזל טוב ובשעה טובה!

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל