איפה אפשר להציע לה נישואין?
1,515 צפיות
נכתב על-ידי doseo ב16 אוגוסט 2016 11:04

ההחלטה הגורלית התקבלה ואחרי תקופת זוגיות ממושכת וטובה אתה מוכן להעביר את מערכת היחסים שלכם אל השלב הבא, שבו תינשאו ותקימו יחד משפחה. רגע לפני שאתה כורע ברך ומושיט טבעת שבצדה שאלה אחת שהתשובה החיובית עליה תעשה אותך למאושר באדם, עולה השאלה שאיתה מתמודד כל גבר נרגש: איפה אפשר להציע לה נישואין. ישנן דרכים שונות ומגוונות לעשות זאת, והנה כמה רעיונות לרומנטיקנים שביניכם, וגם למי שאין לו מושג מאיפה להתחיל.

 

האווירה הרומנטית ביותר

כל אישה רוצה להרגיש מיוחדת ולפחות לכמה רגעים להרגיש שחשבת רק עליה ועל הדרך לגרום לה לחייך ולהתרגש. אם כן, הצעד הראשון הוא ליצור אווירה רומנטית מאוד ומיוחדת במינה. הצעת נישואין בדירה הפרטית שלכם יכולה לענות על הדרישה הזו אם תקפיד על כמה כללים בסיסיים. פיזור נרות ברחבי החלל או עלי כותרת על הקרקע, לצד מוזיקה רומנטית ובקבוק יין קר – אלה יעזרו לך להפוך את הסלון האינטימי שלכם לפינה המתאימה להצעת נישואין. זה כמובן ידרוש ממך לא מעט עבודה, בעיקר כדי שתצליח להעביר את תשומת הלב מהבלגן על שולחן העבודה אל שולחן הסלון שעליו מונחים היין והטבעת היוקרתית. אווירה רומנטית אפשר ליצור בקלות רבה יותר ועם מינימום מאמץ על ידי השכרת יאכטה, למשל. בלב ים, בין שמים כחולים לריח הגלים תוכל להציע לה נישואין מבלי שתצטרך לעמול במשך שעות על סידור המקום ועל הדלקת נרות. הצעת נישואין על יאכטה היא, ללא ספק, דרך מיוחדת במינה להציע לבת זוגתך לבלות יחד את שארית חייכם.

 

חוות דעת נשית

מאחר ואתה הוא זה אשר חולק עם בת זוגתך חיים משותפים ודירת חלומות, אתה בוודאי מכיר אותה היטב. למרות זאת כדאי שתשתף בתכנון ההצעה גם את אחת החברות הטובות שלה, או לפחות את אחותך. חוות דעת נשית תעזור לך מאוד, שכן לעיתים רבות ישנו פער בין מה שנתפס רומנטי בעיניו של גבר לבין מה שנתפס רומנטי בעיניה של אישה. נשים שונות אף עשויות להתייחס לרומנטיקה בצורות שונות. השילוב בין הידע האישי שלך על בת זוגתך לבין חוות דעתה של חברה טובה או קרובת משפחה, הוא שילוב שיעזור לך לתכנן טוב יותר ונכון יותר. אפשר וכדאי לתת ליועצת שבה בחרת להמליץ לך גם על טבעת אירוסין שתתאים לאופייה של בת הזוג, לסגנון האישי שלה ולהעדפות שלה. לסיור בין חנויות התכשיטים מומלץ לקחת גם טבעת שזוגתך עונדת בתדירות רבה יחסית, שכן זוהי אינדיקציה מצוינת למידת האצבע שלה. כך תוכל לוודא מבעוד מועד שאתה רוכש טבעת שמתאימה לה באמת, לא רק בסגנון אלא גם במידה. עם טבעת מושלמת, אווירה רומנטית ובעיקר אהבה גדולה – הצעת הנישואין שלך תהיה ללא ספק מרגשת ובלתי נשכחת.

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל