הספק החשוב ביותר באירוע שלכם: המתחם בו תתחתנו
898 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב06 יוני 2018 16:11

קטגוריה:

מקום האירוע

מתחם האירועים הוא הבסיס לכל השאר:

 

הפקת האירוע שלכם בנויה מכמה וכמה שכבות, ומדובר על הפקה הנפרסת על פני תקופה. המשמעות היא שאתם עתידים לקבל החלטות כמעט עד ליום לפני האירוע, מה שאומר שלצד הסטטוס שלכם כזוג מאורס, אתם גם בסטטוס של מפיקי האירוע שלכם. כמפיקים, חשוב לכם להבטיח כי האירוע שלכם יוכתר כהצלחה ויהיה תואם לציפיות שלכם. דעו כי מבין כל הספקים שאיתם אתם עתידים לעבוד, הספק המשמעותי והחשוב ביותר הוא מתחם האירועים שלכם. מדובר על שכבת ההפקה הראשונה שרק לאחר שהיא תיושם יהיה ניתן להבטיח את השכבות הבאות.

 

הפנים של האירוע: מתחם האירועים:

 

מדוע מתחם האירועים הינו ספק כל כך חשוב באירוע שלכם? אז נכון שהפנים של האירוע הן אתם, אך מיד אחריכם יהיה זה מתחם האירועים – הוא זה המייצג אתכם. מתחם האירועים הוא זה שמעניק לאורחים את החוויה, הוא זה שמייצר את האווירה וזה שעוטף אתכם ואת האורחים שלכם בערב הגדול שלכם. אין זה משנה אם אתם בוחרים ללכת על אולם אירועים במרכז או בכל אזור אחר – הרי שעליכם לעשות בחירה מושכלת ונבונה. תוכלו להתפשר על המון נותני שירות באירוע, אך אם ישנו ספק אחד שבו אתם צריכים להשקיע את מלוא התקציב שלכם, כ-70% לערך, הוא מתחם האירועים.

 

התפאורה, האוכל והשירות – המתחם שלכם:

 

כל נותן שירות שתבחרו לאירוע שלכם ישפיע עליו – במידה מועטה או במידה רבה. בעת שמתמקדים במתחם האירועים, הרי שמדובר על הספק המשפיע ביותר! מתחם האירועים הוא תפאורת האירוע שלכם, הוא האוכל המוגש באירוע והוא השירות הניתן לאורחים שלכם. סביר מאד כי האורחים לא יבחינו באירוע בלתי צפוי שקרה לצלם ובטח שהם לא יתרגשו מרצף של שירים לא מוצלחים שנוגנו על ידי הדיג'י. מנגד, שירות לא טוב, אוכל שלא ישביע את רצונם או אווירה שאינה די מזמינה, מיד יגרמו להם להרגיש בחוסר נוחות.

 

כמה זמן נדרש לטובת חיפוש מתחם לאירוע?

 

התשובה לשאלה הזו משתנה. בגדול, כדאי להתחיל את המסע אחר חיפוש מתחם האירועים מיד אחרי שהחלפתם סטטוס למאורסים. פרמטר שאמור להשפיע על מידת הדחיפות הוא כמובן מתי אתם רוצים להתחתן. במידה והתארסתם ואתם רוצים להתחתן בעוד כשלושה חודשים, הרי שעליכם לסגור עם המתחם כמה שיותר מהר. מנגד, אם אתם מתכננים להתחתן בעוד כשנה, תוכלו לקחת את הזמן ולבחון אפשרויות בקצב איטי יותר.

 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל