לפני כל ארגון חתונה יש לבחור טבעת אירוסין מרשימה
2,594 צפיות
נכתב על-ידי doseo ב03 נובמבר 2016 23:48

קנייה של טבעת אירוסין היא השלב הראשון של תקופה מקסימה ומרגשת – תקופת האירוסין. רק לאחר קנייה של הטבעת והענקתה בטקס מרגש – תתחיל התקופה של ארגון החתונה הלכה למעשה כולל סגירת כל הפרטים, הזמת שירותים מאנשי מקצוע וכמובן קביעת תאריך ובירור מידע חשוב. אך עם עובדה אחת אין ספק – טבעת האירוסין צריכה להיות יפה, מעניינת ומרשימה על מנת לפתוח בתחושה טובה והתרגשות גדולה את התקופה של טרום הנישואין ושל הארגון בפועל של אירוע החתונה עצמו.

כיום ישנם סוגים רבים מספור של טבעות אירוסין. בניגוד לטבעות נישואין אשר בהן יש הגבלות בנוגע למראה של הטבעת (הגבלות מבחינה הלכתית ודתית) אצל זיו אור טבעות אירוסין אין את ההגבלות האלה ואפשר בעצם לבחור כל טבעת שרוצים ומוצאת חן בעיני מי שקונה אותה. הטבעת יכולה להיות משובצת ביהלום או איזושהי אבן חן אחרת, הטבעת יכולה להיות עשויה מזהב, כסף, שילוב שלהם או מכל חומר גלם אחר. בנוסף, הטבעת יכולה להיות בכל צבע שבו יבחר מי שקונה אותה. ישנן טבעות גדולות יותר או עדינות יותר, קשת המחירים רחבה במיוחד ואם לא מגדירים מראש את הדרישות שחשוב שהטבעת תעמוד בהן – עלולים להתבלבל וללכת לאיבוד בהיצע העצום.

טבעת אירוסין מרשימה וארגון חתונה

כאמור, טבעת האירוסין המרשימה והיפה היא רק תחילתה של תקופת הארגון. תקופה זו יכולה להיות ארוכה או קצרה, כתלות במועד החתונה שקובעים בני הזוג. בכל פגישה שהם יקבעו עם איש מקצוע או ספק שירות עבור אירוע החתונה תמיד טבעת האירוסין תהיה על האצבע, נוכחת ומסמלת את התקופה המיוחדת שבה נמצאים בני הזוג. כאשר מדובר בטבעת אירוסין מרשימה, ייחודית ומיוחדת במינה – אי אפשר שלא לשים לב לנוכחותה ותמיד אפשר יהיה לשבח את מי שקנה את הטבעת ולהחמיא לו על הטעם שלו ועל הבחירה הנכונה והטובה.

גם לאחר החתונה אפשר להמשיך לענוד את טבעת האירוסין במקביל לענידת טבעת הנישואין החדשה. היא תוסיף יופי ורושם רב להופעה והמראה הכללי ומומלץ מאד להמשיך לעשות בה שימוש. תמיד טבעת האירוסין המרשימה תישאר כמזכרת לתקופת ארגון החתונה ותשאיר חותם על האצבע של התקופה שלבטח תיזכר כתקופה נעימה וטובה אשר בסופה התקיימה החתונה המושלמת שתמיד יהיה כיף להיזכר בה.

חשוב מאד להקדיש תשומת לב רבה לבחירת הטבעת הנכונה, להתחשב במראה מועדף ובטעם אישי. במידה וישנם בדרך כלל תכשיטים נוספים מומלץ לנסות להתאים להם את הטבעת על מנת לקבל מראה חיצוני מושלם המתאים ביותר למי שעונד את התכשיטים וכך הטבעת תיראה כחלק בלתי נפרד מסט התכשיטים כולו. גם טבעת הנישואין בבוא העת תשתלב במראה הכולל וזיכרונות אלה מהחתונה יישארו תמיד מול העיניים וילוו את השגרה.

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל