הכרויות לדתיים בדרך לחתונה
2,349 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב29 יולי 2015 18:08

קטגוריה:

מסורת והלכות

עולם ההיכרויות הוא סבוך ומורכב עבור כל אחד והקושי במציאת בני זוג מלווה רווקים ורווקות באשר הם, בכל המגזרים באוכלוסייה. האינטרנט הביא אתו שינויים חברתיים רבים, ביניהם בתחום ההיכרויות. אחד התחומים שמיהרו להתפתח ברשת הוא תחום ההיכרויות. עד מהרה החלו להתפתח אתרי הכרויות שונים שמהווים בית לקהילות שונות. היכולת של הפלטפורמה האינטרנטית להעניק אנונימיות יחסית ביחד עם קהילתיות הפכה את הרשת למקור הפורה ביותר היום בעולם ההיכרויות.

קהילות שלמות מתאגדות סביב אתרים ייחודים שנבנו במיוחד על מנת לשרת אותן והם מותאמים לצרכיהן בצורה ספציפית. הכרויות לדתיים, הכרויות לעשירים, הכרויות נשים ואפילו הכרויות לצמחונים, כל קהילה שמגדירה את עצמה כמיוחדת זוכה לייצוג אינטרנטי גם בתחום ההיכרויות.

השפעת האינטרנט על עולם ההיכרויות של הדתיים: הקהילה הדתית-לאומית הושפעה במיוחד מהשינויים שנגרמו בעקבות התפתחות רשת האינטרנט. לא מדובר הרי בחברה סגורה כמו החברה החרדית ולכן השינויים החברתיים הכלליים כן חודרים אליה.

האינטרנט יודע להתאים את עצמו לכל ציבור שמעוניין לגלוש בו וכך נולדו אתרים שומרי שבת, בעלי תכנים רלוונטיים לקהל הדתי שמצליחים מאוד ברשת. כך פותחה גם מערכת אינטרנט שיודעת לסנן ולחסום תכנים שמוגדרים כלא ראויים על ידי הקהילה הדתית וכך בכל בית דתי ניתן לגלוש היום באינטרנט ללא חשש מחשיפה לתכנית כאלו. חלק מחדירת האינטרנט לציבור הדתי הוא כמובן גם התפתחותם של אתרי הכרויות לדתיים שהולכים ותופסים תאוצה כיום והפכו לאחת האופציות המובילות להיכרויות בין רווקים ורווקות שמחפשים שידוך. אם בעבר הדרך המובילה להיכרויות בציבור הדתי הייתה באמצעות שדכנים, היום מקומם של השידוכים הולך וקטן ואתרי ההיכרויות לדתיים נמצאים בפריחה.

הכרויות שמובילות לחתונה: ישנם הרבה אתרי הכרויות כלליים שמציעים שירותים גם לציבור הדתי, אך קהל זה הוא מאוד מובחן ולכן עדיף לו להשתמש באתרים שמיועדים במיוחד עבורו. ככל שהמכנה המשותף של כל הגולשים באתר רחב יותר, כך סיכויי ההצלחה של ההיכרויות גבוהים יותר. המכנה המשותף הבסיסי של כל הרווקים והרווקות הדתיים הוא שהם מחפשים קשר רציני שיוביל לחתונה.

באתרי הכרויות רגילים יש גם אנשים שלא מחפשים בהכרח מערכת יחסים שתוביל לנישואין כדת וכדין ולכן עדיף לדתיים לפנות לאתרים שמכילים מאגר של אנשים כמוהם, כך נקודת הפתיחה תהיה טובה הרבה יותר ויחסך שלב חשוב מאוד בסינון המועמדים.

הרבה צעירים דתיים מעדיפים היום להכיר בני זוג באמצעות אתר הכרויות. יש בשימוש באתר כזה משהו מאוד אישי, מאוד מכבד את הפרטיות ומאפשר לבצע בחירות הרבה יותר אמתיות ושלמות. כאשר מנטרלים את הלחץ החברתי של המשפחה והחברים הקרובים, ניתן לייצר הכרויות הרבה יותר מוצלחות ומתאימות שיחזיקו מעמד לאורך זמן ואכן יובילו את הזוג אל מתחת לחופה.

 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל