כיצד לעצב לבד את החתונה?
6,099 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב29 יולי 2015 17:00

קטגוריה:

תקציב החתונה

 לכל חתונה יש את הזוג המסוים שלה שעומד להתחתן ולהישבע אמונים זה לזו תחת חופה יפיפייה. אך כמו שהם רבים, הזוגות המתחתנים, כך גם סגנונותיהם והעדפותיהם שונים/ות. ישנם זוגות שתמיד חלמו להתחתן באיזה בוסתן אגדי, במערת נטיפים מיוחדת, ביער טרופי קסום, על חוף ים רגוע ושלו או אפילו בחורשת מדבר שומם שאין לו סוף. לעומתם קיימים הזוגות שדווקא מעדיפים את היער הטרופי לחיות הבר ואת הים לגולשים המקצועיים, והיו שמחים לאירוע קצת אחר. אם אפשר מסכי ענק במגוון גדלים, מצלמות מרחפות ברחבת הריקודים, רימוני עשן וזיקוקים מעופפים.


על כן, כאשר זוג מגיע לקראת החלטה לבחירת מקום ראוי לערוך בו את חתונתו, דבר ראשון חשוב שידע באיזה סגנון הוא חפץ. השלב השני, הוא עיצוב המקום. העיצוב כולל בחובו את ההקפדה על הפריטים הקטנים ביותר כמו צבעי המפיות אשר יהיו תואמות לפרחים במרכז השולחן ולשמלת אם הכלה. חשוב מאוד לחשוב על הכל.


אין ספק כי עיצוב אירועים הינו חלק בלתי נפרד בחשיבותו להצלחת הארוע שלכם. עיצוב אירועים יחודי הוא שיעשה את האירוע שלכם ליחודי. בהנחה שאינכם מעוניינים להשקיע הוצאה כספית גדולה על כך אך בכל זאת לא רוצים לוותר על עיצוב משמעותי לאירוע שלכם- זאת ההזדמנות שלכם לנסות לעצב בעצמכם את החתונה.
אז איך מעצבים חתונה לבד? ראשית חשוב לדעת פרט חשוב לגבי עיצוב, כמו כל מעצב אירועים מקצועי אתה חייב להיות בעל ראייה של כל התמונה ועם זאת מסוגל לרדת לפרטים הקטנים.

אין זה דבר של מה בכך, שכן רוב בני האדם מסוגלים רק לאחד מאלה – לראות תמונה כוללת ולהשמיט פרטים קטנים או לחילופין לראות פרטים קטנים אבל לאבד את השלם. זהו בערך ההבדל בין אדריכל למהנדס וזה גם ההבדל בין  אירועים עיצוב אירועים ברמה איכותית לבין עיצוב סתמי ובנאלי.

מעצב אירועים ישים לב גם למראה הכולל, לתמונה ולאווירה הקסומה אבל גם לסידור הכלים על השולחן, לצורת הקיפול של המפיות ועוד. חלק נכבד מהאירוע הוא תוצאה של עיצוב נכון.כעת, קדימה לעבודה! שני פרמטרים חשובים כאן: הראשון - סגנון עיצובי: חתונה ניתן לעצב בכל מיני סגנונות וצבעים החל מוורדים אדומות מפוזרות לאורך שביל הכניסה ועד חציר מפוזר באווירה כפרית.

חשוב לדעת כי עיצוב החתונה חייב להיות אחיד לכל אורך האירוע, אי אפשר לעצב אירוע בכמה סגנונות שונים, חייבים לשמור על קו עיצובי אחיד. וכמובן, חשוב מאוד שסגנון העיצוב שבחרתם אכן יתאים לשני בני הזוג. אם אחד מהם יותר סטייליסט עם טעם אקסלוסיבי יהיה מגוחך להעמיד באמצע חתונתו גוש חציר המחובר לעגלת סוס. כדאי לחשוב על רעיונות אשר יתאימו גם לבני הזוג וגם לשאר האלמנטים בחתונה. והשני - תקציב: כן כן, גם כאן משחק היטב עניין הכסף.

למעשה כמו בכל תחום בשביל להישאר שפויים ומתונים כדאי מאוד לנסות להוזיל את ההוצאות במה שרק מתאפשר. לדוגמא: אם בעיצוב עסקינן, את החומרים לעיצוב האירוע ניתן לרכוש בחנויות מגוונות ברחבי הארץ ומספקים פרטיים.

חנות נרות, חנות פרחים (למרות שעדיף למצוא חקלאי המגדל פרחים בשביל להוזיל עלויות), חנויות בדים וכו'. רצוי תמיד להגיע עד לחנות המפעל או לסיטונאי מכיוון שהדבר יכול להוזיל לכם עלויות ברמה גבוהה מאוד. חסכון זה יהיה חיוני עבורכם להוצאות אחרות בהם תאלצו פחות להתפשר.
 

 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל