עיצוב הזמנות לחתונה
2,016 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב29 אפריל 2018 14:04

ההכנות לקראת חתונה הינן רבות ומגוונות. קיימות הכנות אישיות שאותן עושה הזוג ברמה האישית וקיימות הכנות כלליות הנוגעות להפקת האירוע עצמו. אחד מהדברים אותם צריך לארגן לקראת החתונה הוא הכנת ומשלוח הזמנות. כמו מטלות אחרות הקשורות בחתונה גם את הכנת ההזמנות יש צורך לעשות בשלבים. כלומר, המשלוח לאורחים נעשה מספר שבועות לפני  האירוע עצמו אבל החשיבה על כמות ההזמנות הנדרשת ואת דרך הפקתן יש לעשות סמוך מאוד לאחר קבלת ההחלטה על  החתונה. הצורך הראשוני הוא לחשב את  מספר  המוזמנים כדי שיהיה קל יותר להחליט על  מקום  האירועים גודלו ומיקומו. על פי כמות האנשים קובעים את כמות ההזמנות ותמיד כדאי להזמין כמות נוספת לביטחון.

ההזמנה נועדה להציג את  האירוע. היא מעין קדימון לערב מרגש וחשוב במיוחד של בני  הזוג ומשפחותיהם הקרובות.  בעידן המודרני ובהתאם לטרנד עכשווי, רבים מעוניינים שהיא תשתלב בתוך כל הקונספט עליו הוחלט. היא תהיה חלק מתוך כל חלקי הפאזל האחרים  הבונים את  מכלול האירוע המתוכנן.

להלן טיפים שהינם חשובים מאוד הנוגעים לעיצוב ההזמנה בעידן המודרני:


גודל ההזמנה – הגודל חשוב מאוד ובמידה רבה גם משפיע על העיצוב וכמות  התוכן. יש צורך גם  לקחת בחשבון שהיא אמורה להיתחב לתוך מעטפה סטנדרטית.

סגנון - ניתן לבחור הזמנה מודפסת על נייר ולצד הנייר הסטנדרטי קיימים סוגי נייר מיוחדים דוגמת: ניירות פנינה, ניירות כרומו ואחרים עם  טקסטורות מיוחדות. ניתן לבקש הזמנות שמודפסות על שני צידי הנייר, הזמנות  מתקפלות עם מסגרת מוכספת ואחרות. הזמנות אחרות שהינן מודרניות הן כאלו שנעשות באמצעות חריטה בלייזר, הזמנות על מגנטים שהופכות למסגרות לתמונה, הזמנות עם עיטורים מובלטים ועוד.  

תוכן – התוכן הוא בעיני רבים לב ההזמנה ומשקף עבור זוגות רבים את הדרך בה הם רוצים להציג את  האירוע. קיימות מספר אופציות, ולרוב, רבים בוחרים לשלב מלל עם תמונות, איורים, גרפיקה ועיטורים אחרים. כאן יש אופציות מרובות לכתיבה. בנימה הומוריסטית, מבודחת, רצינית, טכנית, ציורית ועוד. בהתאם למלל בוחרים גם את  האלמנטים הויזואליים. חלק חשוב בכל תוכן הוא מסירת מידע חשוב על האירוע. כלומר: שמות בני הזוג והוריהם, מקום ותאריך  האירוע. מפת הגעה, מספרי טלפון להודעות ושאלות וכדומה. 

בחירת מעצב וגרפיקאי – הגרפיקאי הוא הדמות היכולה להשפיע מאוד על  העיצוב. יש לבחור בגרפיקאי מנוסה בתחום, להעביר לו את הפרטים הטכניים, וכמובן, את רוח ההזמנה כפי שהיא משתקפת אצל בני הזוג. הוא יעצב מספר דוגמאות של עיצוב הזמנות, ומהן תיבחר האחת המתאימה ביותר מבחינת טעמם של המזמינים.

בחירת בית דפוס - וכאן יש להקפיד לבחור בית דפוס בעל  ניסיון וידע בהדפסת הזמנות. יש ברשותו תשתית מתאימה להדפסת הזמנות שכוללת גרפיקאים מנוסים, מכונות דפוס מתקדמות וחומרי דפוס איכותיים. כל הביצוע יהיה מקצועי וייעשה בהתאם ללח הזמנים  המבוקש.

מזל טוב.

 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל