חמשת הדברים החשובים באירוע החתונה
1,493 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב15 נובמבר 2016 16:52

קטגוריה:

מסורת והלכות

1.הצעת אירוסין מרגשת:

 

מה הופך את הצעת האירוסין לחשובה כל כך? העובדה כי מדובר על שריקת הפתיחה לאירוע החתונה שלכם. זכור, יש לך משימה חשובה ואתגר חשוב לעמוד בו: לקבל תשובה חיובית מאהובת לבך. חשוב על הצעה מרגשת, שתגע בלבה ותעניק לך ללא כל ספק את התשובה שאתה מצפה לקבל. מה היא הצעה מרגשת? רק אתה יודע! מה שבטוח הוא, שבחירה של טבעת מתוך מגוון של טבעות אירוסין מיוחדות, יסייע באפקט ההצעה המרגשת.

 

2.בחירת מתחם אירועים חלומי:

 

אז אחרי שתשובה חיובית יש ואתם הולכים לצעוד אל עבר עתיד משותף ביחד, כעת עליכם לבחור את מתחם האירועים שבו תישבר הכוס ובו יחגגו איתכם האורחים היקרים לכם. בחירה של מתחם אירועים היא במידה רבה הבחירה החשובה ביותר שלכם, שכן מדובר על ספק בסיסי שעליו הולכים לבסס את הכל. על מנת למצוא מתחם אירועים מוצלח, נסו לאפיין את האירוע שלכם: האם אתם רוצים אירוע צהריים או אירוע ערב, גן או אולם, מה מספר המוזמנים ובאיזה איזור תרצו להתחתן.

 

3.שמלת כלה שלא יפסיקו לדבר עליה:

 

לא אחת אומרים כי שני הדברים שעליהם ידברו למחרת האירוע הוא עד כמה האוכל היה בו טוב, ועד כמה יפה הייתה שמלת הכלה. בנות רבות חולמות על שמלת הכלה שלהן שנים רבות, וכעת, עם ההחלטה שלכם להתחתן, את יכולה להגשים את חלום שמלת הכלה שלך. אפשר לומר זאת ללא כל ספק: כדאי ורצוי להשקיע בשמלת החתונה. לצד אירועים שתוכלי לחגוג בכל שנה מחדש, את אירוע החתונה חוגגים אך ורק פעם אחת בחיים שלמים, מה שאומר שההזדמנות שלך לשמלה חלומית וקסומה היא עכשיו או אף פעם לא.

 

4.קייטרינג משובח:

 

המטרה? להכתיר את האירוע שלכם כסיפור הצלחה. איך עושים זאת? עם קייטרינג משובח. אולי תאהבו לשמוע את זה או לא, אך האורחים שלכם מגיעים גם לאכול באירוע, ולא רק להיות עדים בטקס החופה. כיום, באירועים ישנו רף גבוה מבחינה קולינארית, ועל מנת להכתיר את האירוע שלכם כהצלחה, עליכם לעמוד ברף הזה לכל הפחות, ולכל היותר להתעלות עליו. אל תחסכו בשום פנים ואופן בקייטרינג באירוע שלכם והבטיחו לכם, וגם לאורחים שלכם חגיגה גדולה של מטעמים.

 

5.רשימת מוזמנים הכי טובה בעיר:

 

מה הוא האירוע שלכם אם לא התכנסות של כל היקרים לכם לחגוג איתכם? אם תחשבו על זה, הרי שבלי רשימה של מוזמנים – אין לכם אירוע. ערכו רשימה מסודרת של חברים קרובים, מכרים שאספתם לאורך השנים, קולגות לעבודה וכמובן – המשפחה היקרה לכם. האורחים שלכם במידה מסוימת הם אלו שיכתיבו את טון וקצב האירוע שלכם. רוצים להפוך את האירוע שלכם למסיבה הכי טובה בעיר? עושים זאת עם רשימת מוזמנים הכי טובה בעיר!

 

מעוניינים במידע נוסף אודות טבעות אירוסין מיוחדות היכנסו ללינק המצורף

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל