איך בוחרים הזמנה לחתונה
2,457 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב03 אוגוסט 2015 13:01

אם אתם מתחתנים בקרוב, אתם ודאי עסוקים לא מעט בתכנון וארגון החתונה שלכם. אל תשכחו גם את ההזמנה לחתונה, שנחשבת בין האלמנטים החשובים באירוע המיוחד הזה, וגם זו שנחשפת אל כל המוזמנים שלכם. ישנם לא מעט סגנונות עיצוב של הזמנות לחתונות, חלקם נחשבים לקלאסיים ומסורתיים יותר, בעוד שסגנונות אחרים נחשבים לחדשניים ומודרניים. כיצד בוחרים את ההזמנה לחתונה?

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם בבחירה:

• סקר שוק מקדים – אם אתם מעוניינים לשלוח הזמנות לחתונה, כאלו שייצגו אתכם וגם את האירוע שאתם מתכננים, חשוב תחילה שתערכו סקר שוק מקדים, הבוחן מספר בעלי מקצוע שונים שמציעים שירות זה.
בין אם מדובר בבית דפוס שמציע שירותי עיצוב וגם הדפסת הזמנות לחתונה ובין אם מדובר במעצב גרפי, כדאי לפנות אל מספר בעלי מקצוע שונים ולבחון כל אחד מהם, תוך התייחסות לסגנון העיצוב שהוא מציע וגם המחיר הנדרש.

• שילוב אלמנטים שמייצגים את בני הזוג – ניתן לראות כיום מגוון של הזמנות חתונה מעוצבות המשלבות במסגרתן לא מעט אלמנטים הלקוחים מחייהם האישיים של שני בני הזוג. אם, למשל, אתם חובבי טבע וטיולים, תוכלו לשלב בהזמנה תמונה מאחד המסעות שיצאתם אליהם. אם אתם חובבי בישול ואפייה, תוכלו לשלב מתכון קצר או תמונה של מנה אהובה.

כדי להפוך את הזמנת החתונה שלכם לאישית ומיוחדת יותר, כדאי שתשלבו בה אלמנטים שמייצגים אתכם, אלמנטים אישיים.

• מי מציע לכם את השירות – את עיצוב והדפסת הזמנת החתונה שלכם תוכלו לעשות בעזרתם של מעצבים וגם בתי דפוס. חשוב לבדוק מיהו זה שמציע לכם את השירות וגם לבקש לראות הזמנות קודמות שהוא עיצב והדפיס. בחינת תיק העבודות שלו יכולה לעזור לכם בבחירה ובעיקר תאפשר לכם להתרשם מרמתו, מידת מקצועיותו והסגנון העיצובי המאפיין אותו. אם אתם יכולים גם לפנות אל לקוחות קודמים שלו ולבקש לשמוע מהם חוות דעת על השירות שניתן, זו יכולה להיות אפשרות נוספת עבורכם שתעזור לכם לא מעט.

• מאיזה חומרים עשויה ההזמנה – את ההזמנות לחתונה ניתן להדפיס על נייר מחומרים שונים. אפשר להדפיס על נייר קרטון דק ואפשר גם להדפיס על נייר משי עדין. כדאי לבדוק את הסוגים השונים הקיימים ולראות איזה סוג מושך אתכם יותר. אפשר כמובן גם לשלב בין כמה חומרים שונים, היוצרים הזמנה מעניינת יותר ומקורית יותר.

אם חשוב לכם להיות ייחודיים, תוכלו גם לשלב חומרים מפתיעים יותר על גבי ההזמנה, כמו בדים בצבעים שונים, כפתורים המודבקים על ההזמנה וסרטים מיוחדים.

כמו כל החלטה שקשורה לחתונה, גם קבלת ההחלטה באשר להזמנה לחתונה, עשויה להיות לא פשוטה. אולם, אם מגדירים מראש באיזה סגנון מעוניינים, אם פונים לאנשי מקצוע המתמחים בתחום ונעזרים בהם בבחירת הסגנון והעיצוב, ניתן ליהנות מתוצאה נפלאה ובעיקר מהזמנה לחתונה בדיוק כמו שחלמתם עליה!

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל