חתונה במחיר שפוי
7,890 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב29 יולי 2015 17:20

קטגוריה:

תקציב החתונה

כאשר עמדנו בין זוגי ואני לפני ההכנות לחתונה, אחד הדברים שהכי הדאיגו אותנו היה הפחד להיכנס לחובות בגלל ערב אחד של חתונה. נכון ידענו כי מדובר בערב של פעם בחיים (נקווה) ובאירוע מיוחד וחשוב ביותר. אבל בתור שני סטודנטים שעובדים במשרה חלקית, לא רצינו לשלם חובות חתונה עד הפנסיה..
הגענו להחלטה שאנחנו רוצים לערוך חתונה במחיר שפוי.
חתונה במחיר שפוי – זה אפשרי!


דבר ראשון וחשוב ביותר, הוא להחליט מהו בעיניכם מחיר שפוי, לכל אדם מחיר שפוי הוא הגדרה שונה. יש אנשים שמסוגלים לערוך חתונה במחיר של שלושים אלף שקל, לאחרים גם חמש מאות אלף נחשב מחיר סביר. חשוב שהמחיר עליו החלטתם יהיה סכום בו תוכלו לעמוד.


אחרי שהחלטתם על מסגרת תקציב – כולל הגדרות כמה לאולם/גן אירועים כמה אתם מוכנים להוציא על תזמורת או תקליטן וכמה בא לכם להשקיע על הצלם, האיפור, התסרוקת והביגוד.
 

איך עושים את זה?

דברים רבים ניתן למצוא במחירים זולים מאוד- שמלת כלה למשל היא עסק יקר מאוד, לא חייבים לקנות ממעצבת, קיימים תופרות וחנויות בוטיק רבות בכל מקום בארץ בהם ניתן לשכור שמלות כלה במחירים זולים.

אם התקציב שלכם מוגבל במיוחד בררו במקום מגוריכם אם יש אולם או שטח בו ניתן לערוך את האירוע בחינם או במחיר סמלי. מקומות אמו אולמות מתנסים או פארקים יכולים להיות מקום מעולה לעריכת אירוע, במקרה כזה יהיה לכם צורך רק למצוא קייטרינג במחיר סביר, שגם יכול לספק לכם שולחנות כסאות וכלים.

לא חובה לבחור בצלם צמרת מיוחד, גם צלם אירועים רגיל יכול לעשות את העבודה לא פחות טוב, ואולי אפילו יותר, דברים כמו אלבום דיגיטלי ניתן לוותר עליהם, בכל מקרה תמיד בעתיד תוכלו לעשות זאת עם התמונות שיהיו ברשותכם.

מוזיקה וריקודים יכולים להיות גם על ידי להקה או תקליטן – אין צורך להביא זמר מפורסם לאירוע, גם אם תשמיעו את השירים שלו בדיסק עי ידי מערכת איכותית רוב האנשים לא יחושו בהבדל.
הכי חשוב להתאים את כל השירותים והדברים למסגרת התקציב שלכם ולא להפך.

 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל