מדוע לקיים חתונה בוילה?
1,637 צפיות
נכתב על-ידי doseo ב30 אוקטובר 2016 18:19

קטגוריה:

מקום האירוע

אנחנו מכירים את זה מסרטי קולנוע וסדרות טלוויזיה, כשתונה הופכת להיות מעין חגיגה משפחתית שכולם מלווים בנינוחות באחוזה או בוילה נהדרת, כאשר כל המשפחה והחברים מתכנסים יחד ומלווים את החתן והכלה עד החופה, וקצת אחריה במסיבה ליד הבריכה או בגינה הענקית של הוילה. דברים כאלה הם חלק מתרבות חגיגות נהדרת שמאפשרת למשפחות להיות ביחד ולהתכונן בנחת מבלי להתפזר על פני מלונות ובתים שונים, וגם מאפשרת להם לנוח תוך כדי ובין ההכנות. הוילה עצמה הופכת להיות מקום שמעניק למשפחות חופשה קצרה מהחיים בזכות החתונה, ולכן היא מומלצת מסיבות אלה כדי לקיים בה את החתונה, את ההתכנסות שלפני ואת ההתפרקות והמנוחה שאחרי.vila

אתר בא לי וילה מציג רשימת וילות לחתונות להשכרה במחיר מוזל

וילות שאפשר לפקח בהן על ההכנות

מלבד העובדה שוילות רבות מתאימות היום בגודלן גם לחתונות מסוגים וגדלים שונים, הודות לפסטורליות שלהן, למיקום הנוח בשולי יישובים והנוחיות של מקומות חניה והתאספות נינוחה, כל אלה הופכים אותן למקום אידיאלי לארח חתונות נהדרות שמאורגנות בצורה נהדרת שאפשר לפקח עליהן מקרוב. חתונות רבות מתחילות יום לפני כאשר מגיעים לוילה עם כל המשפחה, ומתכנסים לערב משותף ולבדיקת מצאי ומלאי של מה שיש וחסר. ברקע עובדים אנשי ההקמה של ההפקה כך שאפשר לפקח עליהם מקרוב, וזהו יתרון נוסף ומשמעותי של כל מי שמקפיד על קוצו של יו"ד ורוצה שכל מה שהזמין לחתונה יהיה מדויק ולא יחסר. כך גם תוכלו לדעת כיצד מתקדמות ההכנות ולפתור בעיות מיד ובמקום, מבלי לחכות לרגע האחרון. דבר זה מפחית מאוד מהלחץ ומהחשש משום שאתם תופסים כל בעיה בזמן ומטפלים בה מיד.

יתרונות העיצוב המשוקע

היום מצויות בארץ וילות תפנוקים שבהן משקיעים המון מחשבה ומאמץ בעיצוב ייחודי ואקסקלוסיבי. אנשים רואים מה שיש בחו"ל ורוצים להשיג דברים כאלה גם בארץ. הוילות המפנקות שמתפרסמות באתרים הן אכן כאלה ברוב המקרים, כך שמה שנותר ללקוחות לעשות הוא פשוט לבחור את הסגנון שמתאים לטעמם, ולקבל כתוצאה מכך וילה שמשמשת רקע מושלם לחתונה שלהם. האווירה היוקרתית שבעריכת חתונה גדולה או קטנה, מתבססת על כך שממילא העיצוב של הוילה עוצר נשימה מבחינת האורחים והזוג. כך, מתקבל רקע מרהיב לכל מי שמתחתן בוילה והוא צריך בסך הכל להוסיף את הקישוטים והציוד המתאים לחתונה, כמו שולחנות וכיסאות, מתקני בישול, פרחים ובדים שונים וקישוטים שמשתלבים במראה הייחודי. מהבחינה הזאת אכן התקדמנו בישראל מאוד.

השקט שאחרי ההתרגשות הגדולה

אם נהוג לקחת חדרים במלון כדי לקבץ בני משפחה ממקומות שונים בארץ ובעולם כדי להתכונן יחד למאורע, למה לא לעשות זאת במתחם פרטי לחלוטין שמעניק לאנשים גם את השעות שאחרי החופה? במקום לשרך רגליים ולחזור הביתה באמצע הלילה, מניחים לעובדי ההפקה, השירות והקייטרינג לנקות הכל ואתם פשוט פורשים לחדרים לנוח ברמת לוקסוס של חמישה כוכבים, בחדרים מפוארים שנמצאים בקרבת מקום. זהו אחד היתרונות הניכרים של וילות לחתונות, שקשה מאוד לוותר על הפינוק הגדול שיש בו.

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל