תמונות: אז והיום
2,227 צפיות
נכתב על-ידי doseo ב25 ינואר 2017 10:27

קטגוריה:

צילום

השגרה היא לרוב שגרה. אנו מתחילים את הבוקר בכל יום מחדש, מורידים את הילדים במסגרות החינוכיות, ממשיכים לעבודה, עוברים בין סידורים, מתמרנים בין פגישות למיילים, חוזרים הביתה לארוחת הערב, מארגנים את הבית והילדים, נכנסים לישון ועוד יום נגמר. מה שהופך את החיים שלנו למיוחדים, מרגשים, מסעירים ומאושרים זה כל אותם רגעים: טיולים, נסיעות לחו״ל, אטרקציות, מסיבות, ימי ההולדת של הילדים ושלנו, הרגעים האלה שמעלים לנו חיוך ענק על הפנים ולמעשה יוצרים סיפור שלם של חיינו.

 

זוכרים את זה?

כשהתינוק צוחק בפעם הראשון, כשהוא מתחיל ללכת, היום הראשון שלו בגן, הגיוס לצבא, סיום התואר הראשון, הצעת הנישואין… זה מה שהופך כל יום למשהו אחר, רגעים שכאלה…הדרך היחידה שלנו לנצור את אותם רגעים היא באמצעות תמונות. אז נכון, היום זה קל, זה נגיש, זה פשוט וזה בעיקר כאן ועכשיו. אבל אם אתם הולכים קצת אחורה, לא ממש הרבה, התמונות שלכם כילדים, עם כל אותם רגעים שבנו את החיים שלכם, תמונות החתונה של ההורים שלכם, התמונות של הסבים והסבתות שלכם מגיעים לארץ או אלה מחוץ לגבולות ישראל עדיין נמצאות אי שם בקופסאות בבוידעם או באלבומים ישנים. לא חבל? יש פתרון! סריקת תמונות!

 

סריקת תמונות - לשמר את הזיכרונות

באמצעות תהליך מקצועי שנקרא סריקת תמונות אותו מומלץ לבצע במעבדה מקצועית מיוחדת, אפשר לקחת את כל התמונות הישנות, האותנטיות, אלה שבאמת צולמו בשחור לבן ופשוט ליצור מאגר של תמונות שלם אצלכם על המחשב. הזמן שתשקיעו בזה עכשיו תאפשר לכם אחר כך להראות לילדים שלכם איפה ואיך ההורים שלכם גדלו, איפה הייתה החתונה של הסבא והסבתא שלכם, של ההורים שלכם ולהעביר את הסיפורים לדור של היום, דור הדיגיטל.

 

למעשה, תהליך של סריקת תמונות לא דורש מכם הרבה אלא רק לחפש ולאסוף את כל התמונות שנמצאות ככל הנראה בבית הוריכם או אצל סבא וסבתא שלכם. אם תאגדו את כל התמונות מכל הרגעים של העבר יחד עם האירועים המיוחדים בין אם זה ימי הולדות, חתונות, בר מצוות על ידי סריקת תמונות תהיה לכם אליהן גישה מהירה ולמעשה תוכלו בשלב מאוחר יותר לעשות בהן שימוש לכל מיני מטרות בין אם זה להכנת אלבום מרגש ליום הולדת 80 של סבתא, בין אם זה להדפסת קולז’ או כל רעיון אחר שיש לכם בראש.

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל