חליפות לגבר - כל אחד והסגנון שלו
2,129 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב06 יוני 2016 18:00

קטגוריה:

בגדי חתן

היבט מרכזי למציאת לבוש ייחודי עבורך, דורש ניסיון. אם אתה רק בתחילת הדרך למציאות סגנון ייחודי, זה ידרוש ממך לעבוד בראש פתוח, למצות מעצמך את מירב היצירתיות, להשתגע לעיתים, ולהיחלץ מסגנון חשיבות מרובעת.

ייקח אולי זמן, אך בסופו של דבר, תוכל למצוא את הסגנון ההולם אותך, יחד עם צבירת הניסיון בתחום, וללא קשר לגיל בו אתה נמצא (על אף שישנם כאלו שחולקים עליי בנקודה זו, ויאמרו שיש קשר חזק בין הגיל לבין היכולות למצוא סגנון שונה אך הולם לאופי).

הגיעה העת להתנסות עם לבוש חדש, תוך התחשבות מלאה לא רק בגוף אלא גם בצע השיער, העור וסגנון חיים כללי.

לכל אחד ניתן להתאים חליפה: חליפות לגבר אפשר להתאים לכל אחד, גם לאלו שנוהגים להעיד על עצמם כי הם "אינם טיפוסים של חליפות". יש כאלו שנהנים להתלבש בסטייל המתאים להם, כזה המספק להם תחושה בטוחה, ומראה ההולם את המקצוע שלהם ואת הסביבה בה הם מבלים את מירב שעות העבודה שלהם.

חליפות לגבר מהוות את התיאור הטוב ביותר עבור עניין זה. מה שטוב בחליפה, זה שהיא מהווה יותר ממחצית מהלבוש שלך; כל התוספות הנדרשות הן נעליים, חולצה ועניבה טובה.

חליפות לגבר – כל אחד יכול: על אף האמור, לא כולם יכולים להסתדר עם חליפות לגבר. יהיו את אלו שיתלוננו על ירכיים גדולות, מה שיאלץ אותם לבקש התאמה מחייט או חייטת מומחים. העסק עשוי להיות יקר, אך זה תלוי היכן החליפה נרכשת.

מובן שגם שיקולים כספיים נמצאים בסיפור, ולא רק מפני שיש כאלו שאוהבים להחליף חליפות כל פרק זמן מסוים, גם אם החליפה הנוכחית שלהם עדיין נראית במצב טוב, ואפילו כמו חדשה – אולי רק עבור התחושה הטובה שיש בללבוש חליפה חדשה. ואז – יש לעבור את כל התהליך בשנית.

לכל אחד הסגנון שלו: אני מכיר לובשי חליפות לגבר המצליחים למצוא יתרון כביר בעצמם, מעובדת היותם בעלי חתימת מראה. מה זה אומר? פירושו של דבר, היא שהחליפה אותה הם לובשים מגדירה את האישיות והמראה הקיימים בהם גם כך, ואך מחזקת ומדגישה את התכונות החזקות באותם אנשים.

הם יחשבו זמן רב יותר אודות האלמנטים המועדפים עליהם בחליפה, כדוגמת – צבעים, טקסטורות, נעליים ודפוסים. אחרים לא יאהבו לבלות שעות מול המראה כדי להחליט מה ללבוש באותו יום.

וכך, יהיה זה יתרון עבורם לדעת מה משתלב הכי טוב במראה שלהם (מעיל / מכנסי בד עונתיים / מכנסי כותנה / וכו') – שיאפשר להם להיות מוכנים ליום העבודה בבוקר תוך דקות ספורות בלבד.

לסיכום: על אף כל האמור לעיל, אחד ההיבטים החשובים לפיתוח חתימת מראה, זהו ניסיון. שחקנים חדשים בתחום חליפות לגבר עשויים להשתגע עד מהרה. או-אז יהיה עליהם להתעשת ולהבין שככל שהם יבצעו את ההתאמה האישית של החליפה מוקדם יותר, כך ייטב.

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל