סובלימציה - כבשה את עולם הדיגיטל בסערה
2,283 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב25 אפריל 2016 13:35

קטגוריה:

צילום

סובלימציה הינה שיטה ייחודית בה ניתן להדפיס תמונות ופונטים על קשת רחבה של חומרי גלם באיכות יוצאת דופן, זאת באמצעות מכונה משוכללת אשר הופכת את הצבע לגז ומטמיעה את התמונה או האלמנט על חומר הגלם עד לכדי מרקם מושלם ואיחוד שלם בין השניים, כך שקשה מאוד לדעת שמדובר בשני אלמנטים נפרדים שחוברו לאחד.

 

למעשה, היום בעידן הדיגיטלי בו חברות, עסקים ומותגים נמצאים בתהליך מתמיד של שיווק, פרסום והפצה באמצעות שימוש באמצעיים דיגיטליים שונים, עושים שימוש בשיטת הסובלימציה במטרה למנף ולספק מגוון של מוצרים הממתגים את עצמם באופן מסוים. באמצעות שיטה זו ניתן לשווק ולהפיץ קשת רחבה של מוצרים ולייצרם על פי הזמנה ממגוון של חומרי גלם.

 

ההגדרה המקצועית של סובלימציה הינה ״מראה״ קרי אידוי של חומר מוצק והפיכתו לגז ללא השלב בו עובר נוזל. מדובר בתהליך גראפי סופר מקצועי המאפשר מעבר של צבעים מלאים לתוך שלל מוצרים מיוחדים אשר עוברים ציפוי בפוליצר. השיטה נחשבת לעמידה, פשוטה לביצוע, מדויקת ומהירה. זו גם לא נחשבת לשיטת גרפיקה יקרה בהשוואה לשיטות אחרות, במיוחד כאשר מדובר בכמויות גדולות. לאחר שמתבצע התהליך, מקבלים הדפסה באיכות צילום גבוהה והמוצר נשאר עמיד לאורך שנים רבות.

 

אז מה ניתן ליצור באמצעות סובלימציה?

כאמור, המגוון רחב. ניתן ליצור אריחי קרמיקה, עץ זכוכית או בזלת - סוג של פאזל מקורי שיכול לשמש כמתנה מרגשת. בנוסף, מאותם חומרים גלם ניתן ליצור שלל של מעמדים בכל מיני צורות סטנדרטיות ולא שגרתיות. ניתן ליצור קשת רחבה של מוצרים איכותיים לסמארטפון למשל כיסויי גומי מודפסים, שרוך לנייד ועוד. גם קלמרים ותיקים ניתן ליצור במגוון הדפסות וצבעים באמצעות שיטת גרפיקה זו החל מתיקי צד, דרך תיקי גב, ארנקים וקלמרים. מוצרי אלומיניום, מגבות כריות ומוצרי טקסטיל נוספים - המבחר אינסופי כך שאם אתם מחפשים רעיון מקורי למתנה, רעיון למיתוג העסק או דרך לעצב את החדרים בבית ולהעניק להם משפחתיות ועומק - סובלימציה זו הדרך המושלמת והזולה ביותר לעשות זאת.  

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל