מתנות לאורחים
3,812 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב29 יולי 2015 18:14

יום החתונה הוא יום מיוחד עבורכם. השקעתם רבות בהכנות שלמתם המון כספים והנה הגעתם ליום המיוחל. חלק עיקרי ביותר בחתונה שלכם הוא האורחים. האורחים עושים את החתונה ובואו נודה על האמת בלעדיהם זו לא הייתה ממש מסיבה. אם כן ראוי לומר להם תודה. איך תעשו זאת? מלבד הפתקים שנהוג לשלוח לאחר החתונה כתודה על המתנה, יש אפשרות של נתינת  מזכרת באירוע עצמו. נתינת מזכרת כזו גם תזכיר להם את האירוע שלכם.

בחירת סוג המתנה: יש המון סוגים של מתנות עליכם לבחור מה אתם רוצים לתת. האם אתם רוצים מתנה שתישאר איתם לאורך זמן? או האם אתם רוצים מתנה מתוקה רק כדי לומר תודה.

מתנות שנשארות: מתנות לאורחים בחתונה שנשארות הן למשל מגנטים עם צילום וכיתוב. הצילום יכול להיות שללכם או שניתן לשכור מישהו שיצלם במהלך האירוע את האורחים וידפיס את התמונה על מגנט תוך כדי האירוע וכך האורחים ילכו עם תמונה שלהם הביתה.

אפשרות נוספת היא ברכונים עם ברכת המזון עם הדפס כל שהוא על הברכון. דבר זה מאד נפוץ בציבור הדתי. זו מזכרת שנשארת לאורך שנים אם היא שימושית לקהל האורחים שלכם. מתנות נוספות שנשארות הן למשל מלחיה ופלפל מחובקים עם הדפס של השם שלכם. יש עוד כל מיני אפשרויות. והמחירים אינם יקרים. היתרון במתנות אלו הן שהן נשארות לאורך זמן ומזכירות לאורחים את האירוע שהיו בו.

מתנות מתוקות מתנות מתוקות הן מגוונות. יש שוקולדים שיש על העטיפה שלהן הדפס או שוקולדים בצורה מיוחדת. בהזמנת שוקולד זכרו כי אנשים רבים מפרידים בין בשר לחלב אז אם אתם מגישים בשר בחתונה וודאו כי השוקולד הוא פרווה. אפשרות נוספת היא סוכריות בעטיפה מיוחדת עם הדפס לבחירתכם .

היתרון במתנות אלו הוא שתמיד כיף לצאת עם משהו מתוק. החיסרון הוא שהן נשארות בדיוק ליום אחרי האירוע.

היכן מוצאים מתנות לאורחים: באינטרנט כמובן. חפשו  מתנות לאירועים ותמצאו שלל הצעות שכלל לא חשבתם עליהם ותוכלו להזמין דרך האינטרנט. שימו לב כי אתם מזמנים מספיק זמן לפני החתונה.

 


והנה הפתרון למתנות החתונה :)
נכתב ב22 דצמבר 2011 12:32
http://www.p-cohen.co.il/
מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל