מגנטים לאירועים
2,348 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב29 נובמבר 2015 12:37

מגנטים לאירועים הם עוד שלב באבולוציה של התיעוד; אם במאות קודמות הייתה באפשרותם של  בעלי ההון בלבד להנציח את עצמם ברגעים הטובים שלהם, וגם זאת באמצעות צייר פורטרטים שהשקיע חודשים רבים בהפקתה של תמונה אחת, הרי שכיום אפשרויות התיעוד הן רבות ומגוונות.

למעשה, בעידן המודרני, התיעוד הפך כה זמין לכולנו, עד שהפך לחלק בלתי נפרד מן היום יום, אך כאשר הדברים אמורים ברגעים הגדולים והחשובים בהגדרה, כגון חתונה, בר מצווה או יום הולדת, אנו מגדילים גם את נפחו של התיעוד. כאשר אנו מדברים על "נפח" הכוונה היא לא רק לעוביו של הדף המודפס, לפיקסלים או למגה-בייט, אלא לנוכחות שהמזכרת תופסת בחיי היום יום.

לא עוד תמונות נחבאות בתוך אלבומים מעלים אבק, או קבצים שיש לגבות, כי המלך החדש בתחום תיעוד השמחות הוא מגנטים לאירועים. לא זאת בלבד שהתמונות מודפסות באיכות גבוהה ובאופן מיידי, אלא שהן הופכות לחלק מהעיצוב הביתי, והשמחה שהתקיימה ערב אחד ממשיכה ללוות את החוגגים לאורך שנים רבות.

אורח הוא לא שולחן: אחת התובנות שהחלו מחלחלות השנים האחרונות בתודעתם של בעלי השמחה נוגעת בחשיבותם של החוגגים באירוע, שהרי בלעדיהם – לא היה האירוע מתקיים ולא הייתה לו כל משמעות או חשיבות. על כן, הפקתם של מגנטים לאירועים החלה נפוצה יותר ויותר, עד שהפכה לסטנדרט של ממש.

באופן זה, האורחים חשים כי הם אינם חלק משני באירוע אלא נוטלים חלק פעיל, וכי השתתפותם חשובה. כך, אף אורח הוא אינו בבחינת נתון סטטיסטי בתוך מערך של הכנות, אלא נדבך נוסף בפאזל של זיכרון נעים וחשוב.

כאמור: אחד היתרונות הבולטים של מגנטים לאירועים הוא הזמינות היום יומית שלהם. כאשר המגנט מוצמד אל אביזר שנעשה בו שימוש בתדירות גבוהה כמו דלת המקרר למשל, האירוע ממשיך לחיות זמן רב לאחר שהסתיים.

אפקט ההפתעה: אחד הקסמים של הצילום מתבטא בהקפאתו של רגע מיוחד, ללא צורך בשיתוף פעולה מצד האובייקט. בשל כך, יכול צלם להסתובב באולם, ללכוד את הרגע המיוחד הזה מבלי שהאובייקט היה אף מודע לייחודו של הרגע או להיותו אובייקט צילום.

בשמחות בהן מופקים מגנטים לאירועים תלוי בדרך כלל לוח גדול, אליו מוצמדים המגנטים הטריים שזה עתה הודפסו.

קהל החוגגים מתגודד סביב הלוח, קולות הצחוק הבוקעים כמו גם קריאות ההפתעה הם אירוע בפני עצמו. כל אחד יכול לגלות את עצמו על הלוח, כאשר הוא בעיצומו של ריקוד תזזיתי, או שיחה נרגשת.
מלבד המזכרת המיוחדת, גם רגע הגילוי וההפתעה ילוו את האורח משך זמן רב ויעלו חיוך רחב על פניו.

 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל