אז כמה מקציבים לרכישת טבעת האירוסין?
1,587 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב15 נובמבר 2016 16:57

קטגוריה:

תקציב החתונה

לאהבה שלכם אין מחיר, אבל לטבעות האירוסין דווקא כן. הרגע הגדול של חייכם ממש במרחק נגיעה מכם – מה שאומר שבקרוב מאד אתם עומדים לכרוע ברך ולעשות צעד נוסף אל עבר החיים המשותפים שלכם עם אהובת לבכם. כעת, עליכם לרכוש טבעת אירוסין ואתם תוהים בשאלה כמה עליכם להקציב לטובת רכישת הטבעת. אתם שומעים לא אחת כי טבעות אירוסין יהלום הן הטבעות הנפוצות כיום בהצעות הנישואין, ואתם קצת חוששים כי מדובר על הוצאה כספית גדולה מדי עבורכם. כל הכללים הכלכליים לטובת רכישת הטבעת – לפניכם.

 

לא חורגים מהיכולת הכלכלית:

הצעת הנישואין היא רק יריית הפתיחה לפני ההוצאה הגדולה באמת שלכם: אירוע החתונה. חשוב מאד בעת שאתם הולכים לרכוש את טבעת האירוסין, לא לחרוג מהתקציב הכולל שלכם ומהיכולת הכלכלית שלכם. בנקודות שונות בחיים המצב הכלכלי שונה – כך שאם אתם מתחתנים בהיותכם סטודנטים לדוגמא, הרי שלבחור מתוך מגוון של טבעות אירוסין יהלום יכול להיות לכם קצת לא נוח. אל חשש – ישנן טבעות נפלאות במגוון רחב של מחירים שיעשו את העבודה בהצעת הנישואין. ככלל: מגדירים תקציב, וגם עומדים בו.

 

אל תכנס להלוואה בשביל רכישת טבעת:

 

אתה רוצה להראות לה כמה אתה אוהב, ולהראות שלאהבה אין גבולות – גם בעת שמדובר על הוצאה כלכלית גדולה. אם חשבת להכנס להלוואה על מנת לרכוש טבעת, הרי שלא מדובר על צעד מומלץ. תמיד  כדאי להסתדר עם התקציב שיש בידך מאשר להכנס אל התחיבות כלכלית, בעיקר לפני אירוע החתונה שלכם. חשוב להבין כי טבעת האירוסין תרגש את אהובת לבך בכל מקרה, ובמעמד ההצעה שהיא תהיה כה נרגשת, כך שתשומת הלב שלה תהיה עליך ועל הטבעת, ולא רק הטבעת.

 

הטבעת היא דרך להראות אהבה, לא האהבה בעצמה:

 

טבעות אירוסין יהלום הן אכן טבעות מרהיבות שמייצרות אפקט מרגש של וואו, אך ניתן לייצר את האפקט הזה גם עם טבעות במחירים צנועים יותר. חשוב לזכור כי טבעת האירוסין הינה הדרך שלך להראות את האהבה שלך, אך היא אינה האהבה בעצמה. יש ביניכם קשר מרגש המבוסס על אהבה גדולה, הדדיות וכבוד רב אחד לשניה. הראה לה באמצעות הטבעת את ההשקעה שלך והכוונות הרציניות שלך כלפייה – לזה באמת אין מחיר.

 

מגוון רחב של טבעות במגוון מחירים:

 

הצעת האירוסין הינה אירוע גדול ומשמעותי, אך בהסתכלות על חיים שלמים – מדובר על אירוע קטנטן. האהבה הגדולה שלך אליה נוכחת בדברים הקטנים, ואינה באה לידי ביטוי אך ורק בהצעת הנישואין. הפוך את טקס ההצעה לאירוע משמעותי שמגולמים בו אלמנטים נוספים מלבד הטבעת – החל מאורחים יקרים לכם, לוקיישן יוקרתי ואהוב ובעיקר מילים כנות שיעבירו ללא כל ספק את גודל האהבה שלך. ישנן טבעות במגוון מחירים, כך שהצעת האירוסין לא צריכה להיות נטל כלכלי. מזל טוב! 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל