שירה בציבור לאירועים
2,026 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב04 אוגוסט 2015 17:38

קטגוריה:

מוזיקה

רבים מתגעגעים לתחושה החמימה של חיבור אותנטי בין קבוצת אנשים. אין מילים או שפה שיצליחו לתאר את תרומתה של השירה המשותפת לתחושת התרוממות הרוח, האחדות והשיתוף. על סקאלת הזמן של מדינת ישראל נישאת בגאון מסורת השירה בציבור, המאפשרת לבני גילאים שונים וקהילות שונות להתחבר יחדיו וליצור אווירת אחדות משותפת ומעשירה.

אחרי שנים רבות בהן השירה בציבור הייתה נחלתם של המבוגרים בעיקר, יותר ויותר צעירים חוזרים אל הפשטות והתמימות, מחפשים את תחושת החיבור המתקבלת משירה משותפת. כיום, מהווים ערבי שירה בציבור סיבה למפגש בין קליקות של חברים מגילאים שונים. את השירים יכולים המשתתפים בעצמם לבחור בהתאם להזמנה מראש, או ליהנות מתכנית מוכנה מראש. כדי להתכנס לשירה בציבור אין צורך בסיבה מיוחדת, אולם שמחת השירה בציבור הופכת כל יום לסיבה בפני עצמה.

שירה בציבור בחתונה

בשל הפופולאריות ההולכת וגוברת של ערבי השירה בציבור נוצרו והותאמו ערבי שירה בציבור מיוחדים לחתונה. בדיוק כמו שנהנו לשיר יחדיו, ערבי שירה בציבור המתאימים לחתונה מעשירים את האירוע והופך את המשתתפים בה לאקטיביים. כמובן שערבי שירה בציבור לא מתאימים לכל אחד ואחת אך ללא ספק שיולב של שירה בציבור בחתונה הופך אותה למקורית.

ערבי חברה וארגונים

כיום ישנה רגישות גבוהה הרבה יותר לחשיבות ההשקעה בעובדי החברה והאווירה השוררת בכל ארגון. אם בעבר התפוקה הייתה במרכז תשומת הלב של מנהלים ואחראי עבודה הרי שכיום יותר ויותר ארגונים וחברות מבינים כי הנעת עובדים ושמירה על אווירה חיובית במקום העבודה מתחילה ביצירת תחושה חיובית בקרב העובדים. שייכות, הערכה ותחושת בטחון במקום העבודה הם רק חלק מהדגשים ליצירת אווירה חיובית. ערבי שירה בציבור הינם בין הכלים היעילים ביותר ליצירת תחושת שייכות ולגיבוש הצוות.

ערבי שירה בציבור בשילוב קריוקי

לא נכון לחשוב ששירה בציבור היא נחלת העבר כאשר כל כך הרבה אנשים נהנים לשיר בצוותא שירים מוכרים יותר ושירים מוכרים פחות. שירה בציבור בדרך כלל מתקיימת עם אנשים מבוגרים יותר אך כיום ניתן לשלב קריוקי בערב עצמו, מה שהופך את החוויה לקלילה יותר ומתאימה למגוון אירועים שונים.

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל