ארט לוגו: צמידי זיהוי לאירועים ומסיבות!
2,244 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב29 יולי 2015 18:28

לארגן אירועים ומסיבות בסדר גודל גדול זה לא עניין של מה בכך, וחלק ממה שצריך לחשוב עליו זה על הנושא של הכנסת האורחים למקום.

אם אתם מארגנים מסיבה גדולה או אירוע כלשהו, בוודאי חשוב לכם להגיע למצב שבו רק האורחים המוזמנים יוכלו להיכנס למקום ולא סתם ככה אנשים שעוברים באזור. אם כך, אתם בוודאי שואלים את עצמכם איך אפשר לעשות את זה, והתשובה הטובה ביותר היא שעל ידי צמידי הזיהוי לאירועים ומסיבות! צמידים אלה מחולקים לכל אחד מהאורחים שהוזמנו למקום, ובמשך כל האירוע הם יענדו אותם על אחת מהידיים. זה יאפשר לשומרים בכניסה לראות בכל פעם, מבלי לשאול או להטריד, האם האדם שרוצה להיכנס למקום באמת חלק מהאירוע או מהמסיבה.

איפה מכינים צמידים כאלה? את צמידי הזיהוי לאירועים ומסיבות ניתן להכין אצל מספר חברות שונות, ואין ספק שיש כמה קריטריונים שכדאי לכם לבדוק לפני שאתם בוחרים מאיפה להזמין אותם. ראשית, כדאי לבדוק את איכות הצמידים, ושנית, כדאי לבדוק את האפשרות להדפיס על הצמידים האלה כתוביות ולא להסתפק רק בצבע אחד מסוים. 

המחירים משתנים מאוד בין החנויות שמעניקות את השירות הזה ולכן כדאי לא לוותר על השוואת מחירים ולנסות לקבל הצעות מחיר ממספר חברות שונות. מעבר לכל אלה, ניתן יהיה לקרוא חוות דעת אודות השירות וכך לבחור את החברה האמינה ביותר שתוכל גם להכין את הצמידים הדרושים כמה שיותר מהר.

הערך המוסף: חשוב ביותר לדעת שמעבר לכך שהצמידים האלה יוכלו לעזור לכם בנושא של בדיקת אישורי המוזמנים, הם גם יכולים לשמש עוד אלמנט שיווקי שלא כדאי יהיה לוותר עליו. העניין הוא שאם על הצמידים תדפיסו משהו שקשור לאירוע או למסיבה, הרי שכך תוכלו להיות בטוחים שהאורחים שלכם לא יתעלמו מהמסר.

בנוסף, הם יוכלו לקחת את הצמידים הביתה או למשרד בתור מזכרת, מה שאומר שהם לא יהיו היחידים שיחשפו למסר השיווקי שלכם. זה לא מפתיע שעוד ועוד מארגני אירועים ומסיבות בוחרים להזמין את צמידי הזיהוי האלה, כי הם בהחלט מוסיפים לאירוע ולשיווק.

 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל