מתנות לחתונה - לא רק כסף
2,242 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב17 אוגוסט 2015 15:16

ביום חתונתם, זוגות רבים נחשפים לריגושים שבדרך הטבע, הם אינם חווים בחיי היומיום. ניתן בכל זאת להבחין בכך שבסיום טקס החתונה, ישנם רגעים רבים המעניקים התרגשות יוצאת דופן. נוכל לקחת כדוגמא את הרגע המכונן בו החתונה מסתיימת, כל האורחים עוזבים, אומרים שלום לצוות העובדים המסור של אולם החתונות וחוזרים הביתה (לבית של מי, תחליטו כבר אתם) ומתחילים בטקס הידוע והברור המתרחש אחרי כל מאורע משמח, ובמיוחד אחרי חתונה.

פתיחת מתנות לחתונה: בוודאי שבפסקה הקודמת התכוונו לרגע החשוב בו פותחים מתנות לחתונה, שהתקבלו על-ידי האורחים האוהבים ושאר יקירי משפחה שהגיעו מקרוב ומרחוק כדי לחגוג את שמחתם של הכלה והחתן. בעת פתיחת המתנות, יגלה הזוג הנשוי הטרי את גודל השקעתם של קרובי המשפחה והחברים, כדי לשמח אותם בליל כלולותיהם, וכמובן שגם לאחריו.

ריגוש הזוג: ללא ספק, אין זו משימה קלה לאתר את הדבר המיוחד הזה, שיצליח לרגש את השניים האוהבים.

כיום, סף הגירוי של רבים הוא גבוה עד מאוד,  ומוצרים ופריטים רבים מתחרים על רגשותיהם של בני זוג טריים – זוהי סיבה טובה מספיק בכדי להפוך את משימת איתור המתנה האידיאלית כמאתגרת ביותר; מה יצליח לעשות לזוג הטרי טוב הלב ולמשוך את תשומת ליבם במידה הראויה, בעת פתיחת מתנות לחתונה?
קניית מתנה מכובדת: זוגות לא מעטים שהתחתנו, ישמחו לקבל מתנה מרגשת. אין לשכוח, כי על אף ההתרגשות שאנו רוצים לגרום לזוג אותו אנו אוהבים, קנייה מתנה עשויה להפתיע במידות שונות, בעיקר כאשר מדברים על מתנות אישיות.

אלו המחפשים להעניק מתנות לחתונה ברמה גבוהה ובעלות איכות בלתי מתפשרת, לא יתקשה לראות כיצד מגוון המתנות גדל עם השנים. ברור כשמש ששוק מתנות לחתונה גדול מפני שתמיד יהיו עוד ועוד אנשים שמבקשים לרגש ולחדש לבני הזוג שזה עתה התחתנו. אם העניין הוא מתנות לחתונה של חברים קרובים, המכירים שנים רבות, וגם במידה שעוסקים בחתונת קרובי משפחה, הרי שתמיד יתאפשר למצוא מתנות יפות ומקסימות.

הבחירה נכונה והתחושה הנכונה: בעוד אנו מדברים אודות מתנות לחתונה, העניין הוא בעיקר בהתאמת המתנה לאופי בן הזוג הנרגש, עד כמה שניתן להפוך אופי של שני אנשים לאופי אחד ואחיד. אפשרי? אולי.

כך או כך, ניתן להתייחס בייחודיות הנדרשת יותר לכלה, או לחתן (במידה שאתם מכירים מי מהם אישית) ולהעניק את המתנה שתפנה אולי יותר לצד מסוים אך תהיה גם קשורה באופן מיוחד גם לבן הזוג השני. בדרך זו נוצר אלמנט מספק של יצירתיות ומקוריות עבור בני הזוג יחדיו.

בסופו של יום תוכלו לראות כי מתנות לחתונה ידעו ליצור תהודה גדולה וחיובית בכל אירוע חגיגי שכזה. אלו שקיבלו את המתנה האישית הייחודית שלהם, ידעו ממי היא הוענקה, ושמחתם תעלה על כל שמחה שיחושו מקבלת המחאה, שהרי פנייה אישית באמצעות מתנה לבני הזוג, מעניקה ערך אמתי יותר.

 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל