צלם מגנטים מתאים לכל אירוע!
1,793 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב03 ספטמבר 2015 16:59

חוגגים אירוע? חושבים להזמין אטרקציה מעניינת אשר סוחפת את האורחים ובתקציב לא גבוה שבדרך כלל ניתן לעמוד בו והוא מתאים להמון בעלי אירועים, שירות מגנטים לאירועים הוא השירות שאתם צריכים לאירוע שלכם.

בחירת צלם מגנטים

בחירת צלם מגנטים לאירוע הינה בחירה חשובה, מדובר על אטרקציה מוכרת אשר גורמת לאורחים באירוע לא להיות אדישים אליה, אורחים רבים המשתתפים באירוע ממש נהנים להצטלם לתמונות המגנטים במיוחד עם משפחתם וחבריהם שנוכחים גם הם באירוע, שירות מגנטים לאירועים הוא שירות שנפוץ באירועים המתקיימים ברחבי הארץ, אם וכאשר אתם חוגגים אירוע בקרוב, בוודאי תזמינו את השירות "צלם מגנטים" לאירוע שלכם כמו רוב הישראלים החוגגים אירוע, היום יותר מתמיד שירות מגנטים לאירועים הפך לפופולארי ביותר ונמצא כמעט בכל אירוע קטן או גדול, לא ניתן לפספס את צלם המגנטים באירוע מאחר והוא לובש חולצה שעליה כתוב "אני צלם המגנטים" דבר נוסף שמעיד על צלם מגנטים באירוע הוא לוח המגנטים שממנו ניתן לאסוף את תמונות המגנטים, ניתן לראות בדרך כלל את לוח המגנטים במקום מרכזי ברחבת הריקודים של אולם האירועים או גן האירועים בכלל לא משנה היכן אתם חוגגים את האירוע העיקר שתזמינו את שירות המגנטים לאירועים לאורחים שלכם שיהנו מכך כמה שיותר.

צלם מגנטים בבחירה אישית

צלם מגנטים מספק שירות בשני חבילות עיקריות, האחד הוא חבילת מגנטים מוגבלים בכמות והשנייה היא חבילת מגנטים ללא הגבלה שהיא למעשה צילומי מגנטים באירוע ללא הגבלת כמות ועל ידי כך האורחים מצטלמים כל הערב עד שעת סיום השירות ואתם לא צריכים לדאוג שכמות המגנטים תיגמר לפני סוף האירוע או בשעת השיא של האירוע.

לא תמיד שירותו של אותו צלם מגנטים בחבילת מגנטים "ללא הגבלה" הוא השירות והחבילה שאתם באמת צריכים לאירוע שלכם! שואלים למה? מיד נסביר.

שירותו של צלם מגנטים ללא הגבלה לא מעיד על כמות מגנטים ידועה מראש וזה משהו אנונימי ולכן חשוב מאוד לשאול את צלם המגנטים מהי הכמות שאמורה לצאת באירוע, על איזה כמות צלם המגנטים יכול להתחייב שתצא באירוע.

בדרך כלל שאומרים לכם שמגיע צלם מגנטים ומספק מגנטים ללא הגבלה אין מה לחשוב שמדובר על כמות המגנטים הגדולה ביותר, מדובר על כמות מגנטים שאינה יודעה ונשמעת גדולה אשר ביום האירוע יכולה להתברר אחרת.

צלם מגנטים מומלץ

אנו ממליצים לבחור את צלם המגנטים שלכם על ידי אינטואיציה משיחה שקיימתם איתו ובנוסך להבין היטב על איזה חבילה מדובר ואיזה שירות מגנטים הוא נותן ולא רק לפי "מגנטים ללא הגבלה" ישנם חבילות מגנטים אחרות אשר מתאימות לאירועים כמו חבילות 200 מגנטים לאירועים של 100 אנשים ולא חובה להזמין שירות צלם מגנטים ללא הגבלה לאירוע של מאה אנשים בלבד, לפיכך ובהתאם לזאת אתם יכולים לגלות שאתם משלמים יותר כסף עבור שירות מגנטים ללא הגבלה ובפועל קיבלת את אותו השירות ואת אותה כמות המגנטים. שיהיה בהצלחה ובשמחות.

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל