כמה צלמים אתם צריכים באירוע החתונה שלכם?
914 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב29 מאי 2018 10:34

קטגוריה:

צילום

חייכו, מצלמים אתכם: צלם הסטילס:

 

זיכרו כי שירותי הצילום באירוע שלכם מחולקים לכמה צלמים שונים. הצלם הראשון הוא צלם הסטילס. במרבית המקרים, לא תצטרכו לרכוש שירותים בנפרד של צלם סטילס וצלם וידאו, אלא שמדובר על חברה אחת המעניקה שירות מקיף. צלם הסטילס יהיה זה שיצלם את צילומי טרום האירוע בלוקיישן נבחר על ידכם, הוא זה שיצלם את צילומי המשפחה ולאחר מכן את כל הרגעים המרגשים באירוע לרבות קבלת הפנים, טקס החופה ושלב רחבת הריקודים. לאחר האירוע, יערוך הצלם סינון של התמונות ויפיק עבורכם אלבומים שיהיו לכם למזכרת לכל החיים.

 

הסרט בו אתם מככבים: קליפ החתונה:

 

צלם הוידאו הינו צלם חשוב נוסף שיגיע אל אולם אירועים במרכז לתעד אתכם באירוע האהבה שלכם. צילום הוידאו למעשה מאפשר לכם לצפות שוב ושוב באותם רגעים מרגשים שלא יחזרו שוב. המון זוגות מעידים כי אינם זוכרים דבר מאירוע החתונה שלהם, בין היתר בעקבות ההתרגשות הגדולה שהציפה אותם. קליפ החתונה שלכם יהיה לכם לעדות ומזכרת, והודות לו תוכלו להריץ ולראות את אותם הרגעים הנדירים שוב ושוב. זאת כמובן מבלי לדבר על המזכרת שנשארת לנכדים...

 

אטרקציה נהדרת לאורחים: צלם המגנטים:

 

צלם נוסף שיכול להשתלב באירוע שלכם הוא כמובן צלם המגנטים. אם צלם הסטילס וצלם הוידאו עובדים בעיקר בשבילכם, הרי שצלם המגנטים עובד בעיקר בשביל האורחים. ההמלצה החמה היא לשלב צלמים אלו באירוע, מאחר והם מתפקדים גם כאטרקציה באירוע עבור האורחים, והם גם מתפקדים כספק מזכרות: כל אורח מקבל מגנט בדמותו הנשאר לו כמזכרת מהאירוע שלכם. בעוד ישנן חברות שיציעו לכם דיל הכולל את צלם הסטילס, הוידאו והמגנטים, יהיו מקרים בהם יהיה עליכם לרכוש את השירות הזה כשירות נפרד.

 

אירוע קטן או גדול: כמה צלמים צריכים?

 

אז כמה צלמים צריכים באירוע? ראשית, חשוב להבין כי נוכחות של צלם סטילס, וידאו ומגנטים חיונית ומומלצת בכל אירוע שלא יהיה – קטן או גדול. יחד עם זאת, חשוב מאד לאפיין את גודל האירוע שלכם על מנת להבין אם צלם אחד מספיק או שיש צורך בצוות של צלמים. בהנחה ואתם חוגגים אירוע גדול מאד המאופיין במאות אורחים, סביר כי תצטרכו כמה צלמי סטילס וכמה צלמי וידאו. מנגד, אם האירוע שלכם הינו אירוע בוטיק קטן, תוכלו להסתפק בצלם וידאו אחד וצלם סטילס אחד.


 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל