חתונה בבית כנסת
1,772 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב29 מרץ 2016 10:15

קטגוריה:

מקום האירוע

כמעט כל דבר הוא אופנתי וטרנדי לתקופה מסוימת אך אם הוא השאיר חותם בתקופתו, הרי הוא נידון לחזור ולשוב לאופנה.

אולי תופתעו לשמוע, אבל מי שהחליט לעשות קאמבק ולחזור אלינו זה קונספט החתונה בבית כנסת. כן, כן. כיום חתונה בבית כנסת הפך להיות ללוקיישן מבוקש, וכמו בימים ההם חוזר להיות פופולארי מאוד לקיום חתונות.

כאשר שומעים על חתונה בבית כנסת, יש נטייה לחשוב שקהל הבוחרים בטרנד זה הם אנשים מסורתיים ודתיים, ולא חילוניים. תפיסה זו שגויה בהחלט והאופנה המרגשת תפסה זוגות רבים, שמחפשים חתונה שונה ומיוחדת בעלת ערך מוסף.

ניר וגלית אף פעם לא דמיינו שהחתונה שלהם תתקיים בבית כנסת, שהרי בחיי היום יום שלהם ביקור בבית כנסת אינו בסדר העדיפויות שלהם...  אולם ששמעו על האפשרות הם מיד קפצו על הרעיון. גלית מספרת כי תמיד סלדה מהפקות ענק, מאירועים מפוצצים והתחושה שהאורחים באים יותר לבקר ולהתרשם מהאטרקציות מאשר באמת לשמח חתן וכלה. גם ניר נמשך יותר לקונספט הצנוע של חתונה בבית כנסת וביחד הם החליטו שכך יהיה.

גלית משחזרת : "זה היה האירוע הכי מרגש שחוויתי בחיי. כל הטקס הרגיש כחוויה רוחנית עוצמתית והרגשתי כמו הכלה הכי מיוחדת וטבעית בעולם". בדיוק כמו שרצו, החתונה של ניר וגלית הייתה חתונה קטנה ואינטימית, כאשר רק האנשים הקרובים אליהם ביותר מקיפים אותם, ולא חתונה שיותר מרגישה כ"שואו" לא אמיתי.

כיום ישנם זוגות רבים שלא יכולים או לא מעוניינים להשקיע עשרות אלפי שקלים בשביל יום אחד מטעמי חיסכון, צניעות או כי הם לא רואים מה הטעם. חתונה בבית כנסת זה הפתרון האולטימטיבי לזוגות אלו, שרוצים לקיים חתונה מלאת קסם מצד אחד ומצד שני שלא צריך להפריז בתקציב והשקעה מטורפת.

מורן ויוסי לעומתם, חיפשו לערוך טקס במקום הכי עתיק וקסום שיש, עם מספר מצומצם של מוזמנים קרובים בלבד, ולאחר מכן תכננו לעשות מסיבה גדולה לכל שאר החברים ובני המשפחה.
"חיפשנו מקום אותנטי שיעביר את התחושה שמשהו מיוחד ואמיתי קורה פה. לא רצינו עוד טרנד אופנתי שאין בו טיפה של חיבור לנשמה". מספר יוסי.

לא כל חתונה בבית כנסת חייבת להיות צנועה ובממדים קטנים. כיום יש אפשרות לערוך את טקס הנישואין בבית כנסת, על פי המסורת הדתית המקובלת ובליווי בני משפחה והחברים הקרובים ביותר, ולאחר תום הטקס ניתן פשוט לעבור למקום אחר שקבעתם כמו אולם או אפילו בריכה ולקיים שם את המסיבה, עם כל האורחים, האלכוהול, המוזיקה וכל דבר אחר שתרצו.

הבחירה בחתונה בבית כנסת היא בהחלט בחירה לא שגרתית שהופכת את היום המיוחד שלכם לאירוע חדשני עם נגיעות של עתיקות, לחוויה חילונית עם חיבור למסורתיות וכמובן לא נשכח את התפאורה הטבעית והמרגשת שבית הכנסת מספק לכם, והתחושה שהחתונה הזאת היא החתונה המבורכת ביותר שיכולה להיות. 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל