הזמנות לחתונה און ליין
3,314 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב03 אוגוסט 2015 13:03

עונת החתונות בעיצומה ואחד החידושים המדליקים שנכנסו לתחום, הוא ראיון שכבר הספיק להפוך ללהיט, מכיוון שהוא משדרג את כל נושא שליחת ההזמנות.

למי מאתנו יש היום זמן להסתובב בין קרובי המשפחה והחברים כדי לחלק את המעטפות עם ההזמנה ולמי לא כואב הלב רק מלחשוב על כמות הנייר שמבוזבז על ההזמנות והמעטפות.

תוסיפו לכך את עלות העיצוב הגרפי וההדפסה, את עלות המעטפות המיוחדות ואת מחיר הבולים וקיבלתם עוד הוצאה שתכביד על תקציב החתונה. הטרנד החדש שבו מדובר מאפשר לשלוח את ההזמנות לחתונה דרך האינטרנט ולא רק.

עיצוב מקורי שמעביר את המסר:
אם אתם מעוניינים שיהיו לכם הזמנות לחתונה עם גימיק ייחודי שיבטא את הדרך שבה אתם רואים את האירוע, אם אתם מעוניינים להוסיף נופח ייחודי משלכם לדבר הבנאלי שנקרא הזמנות לחתונה, שירות הזמנות חתונה ברשת תפור עליכם בול.

האתר מאפשר לכם לבחור את העיצוב ולהתאים את האלמנטים שלו על פי טעמכם. הוא גם מעמיד לרשותכם מבחר תמונות שבהן תוכלו להשתמש כדי לקשט את ההזמנה וגם הצעות לסלוגנים ולמשפטים מדליקים שיהפכו את ההזמנה שלכם למושכת יותר ואולי אפילו עם "קריצה" קטנה.

בנוסף להיבט העיצוב שמאוד נגיש באתר החברה ומאפשר את מלוא החופש בעיצוב ההזמנה, יש לתהליך שליחת הזמנות און ליין יתרונות לא מועטים.

נוחות ניהול האירוע באתר ההזמנה: עיצוב הזמנות לחתונה און ליין יאפשר לכם לחסוך את הנייר ולהפוך את ההזמנה ל"ירוקה" ושומרת על איכות הסביבה. בנוסף, היום בעידן שבו לכל אחד כמעט כבר יש טלפון חכם, אף אחד לא באמת זקוק לפיסת הנייר עם מפת ההגעה.

כל המוזמנים שאליהם ישלחו הזמנות און ליין, יוכלו לראות דרך האתר את מפת ההגעה וגם לקרוא את ההוראות שתרצו להוסיף. בנוסף, זה יאפשר לכל המוזמנים לראות מי מהמוזמנים מגיע ולבדוק לגבי אפשרות לטרמפ.

אם מישהו בכל זאת יתעקש על הדפסת ההזמנה, גם זה אפשרי באתר. שליחת הזמנות און ליין מאפשרת גם לנהל את האירוע ולעדכן עדכונים בעמוד האירוע, לכתוב הודעות ולעקוב אחרי מי מהמוזמנים אישר את ההגעה ומי לא. אתר הזמנות לחתונה און ליין הוא מהפך של ממש שמקדם את נושא שליחת ההזמנות למאה ה-21. מלבד הערך המוסף הירוק שיש בשירות הזה, זהו גם גימיק ייחודי שהאורחים שלכם גם ייהנו ממנו, זאת לעומת ההזמנה המודפסת שתתלה על המקרר כמו קנס נוסף.

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל