ברז בירה כאטרקציה לאירועים
3,660 צפיות
נכתב על-ידי doseo ב11 מאי 2017 14:44

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות התפתחות בתחום הבירות בישראל, הן במובן שבירות זרות רבות מיובאות ארצה ונמכרות הן בפאבים, מסעדות, סופרמרקטים וכן מוגשות באירועים, והן במובן שאפשר למצוא כיום מבשלות בירה מקומיות רבות אשר זוכות להצלחה גדולה.

אחת ההוכחות לשינוי שחל בתחום האלכוהול בכלל והבירות בפרט הוא, שבאירועים הן פרטיים והן עסקיים, יש הרבה יותר דגש על איכות וכמות הבירות שמוגשות מאשר בעבר. אם בעבר היינו מסתפקים בבקבוקי בירה מדגם אחד או שניים, הרי שכיום בכל אירוע שמכבד את עצמו, נמצא ברז בירה שמשמש כמין אטרקציה, ובמקרים רבים יהיה ניתן ליהנות מסוגי בירות שונים, בין אם זו בירה ישראלית כמו בירה נגב או בירה אחרת, ובין אם זו בירה זרה.

מדוע ברז בירה משמש כאטרקציה לאירועים?

כשאנחנו הולכים לאירוע, בדרך כלל יש שלושה משתנים שמשפיעים על מה שאנחנו מרגישים במהלך או כלפי האירוע. אוכל, מוזיקה ומה עומד בעצם האירוע. אין ספק שבין המשתנים הנ"ל, הרי אם מדובר באירוע שמכיל כמויות גדולות של ברזי בירה ובכלל היצע האלכוהול בו הוא גדול, אז באופן טבעי, אנחנו מסתכלים על האירוע בצורה שונה.

אחת ההוכחות מבחינת ישראלים רבים, שאכן מדובר באירוע איכותי, היא העובדה שמוגשות בו בירות שונות וייחודיות. אם נניח, נוכל למצוא בירה נגב באירוע או בירה בוטיק אחרת, אז אנחנו נבין שמארגני האירוע לא הלכו על הדברים הברורים מאליהם, לא בהכרח ביקשו לעשות לעצמם חיים קלים. הם חיפשו דברים מיוחדים ולשם כך הם בחרו בבירות ייחודיות.

במקרים רבים, אגב, באירועים בהם מוצעים בירה נגב ובירות בוטיק אחרות, נמצא גם היצע גדול יותר, מאחר והמארגנים ידאגו גם לבירות מוכרות יותר עבור הקהל שאיננו בקי בעולם הבירות ואיננו מכיר את אותן בירות בוטיק. במקרה כזה, אנחנו נרוויח פעמיים, גם נהנה מבירות בוטיק וגם מהיצע בירות נרחב.

מדוע משתלם להחזיק ברז בירה באירוע?

מעבר לכך, שמרבית האנשים ששותים בירות, בוודאי מי שמבין בבירות, מעדיף לשתות אותן מחבית, הרי שיש סיבות נוספות מדוע משתלם לשלב ברז בירה באירוע.

ראשית, זה הרבה יותר נוח, במקום להציע בקבוקים לכל אורח, בהנחה וכל אורח שותה שני בקבוקים בממוצע, אז אפשר להבין שזה לא משתלם כלכלית וגם יותר פסולת מיותרת. לעומת זאת, אם אנחנו מציעים כוס מברז בירה, אז כל מה שאנחנו צריכים זה לנקות את הכוס, בהנחה והאורח לא מבקש שנמזוג לו בירה שוב באותו כוס. זה לוקח פחות זמן והרבה יותר נעים.

שנית, מבחינת עלויות, הרבה יותר חסכוני, כאמור, להחזיק חביות בירה ולהגיש כוסות ולא לרכוש בקבוקי בירה מזכוכית ולהגיש אותן.

כמו שאמרנו, מרבית האורחים ייהנו יותר אם הם יוכלו לשתות כוס בירה מחבית ולא מבקבוק, או גרוע מכך, מפחית.

 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל