חליפת חתן
3,217 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב23 פברואר 2016 14:43

קטגוריה:

בגדי חתן

בחתונה ובארגונים המון פעמים החתן נדחף הצידה. הבגדים החשובים ביותר הם בגדי הכלה כמובן. אך צריך לזכור שגם החתן צריך להתלבש. בגדי חתן הם דבר שהופך לאט לאט יותר ויותר נפוץ. אך קיימים הבדלים.

בחירת הבגד: בבחירת בגדי החתן עדיף שתהיה מעורבת אשה כי הן בעלות חוש אופנה מפותח יותר בדרך כלל. שימו לב שהבגדים יהיו מתאימים לגופו ומידותיו של החתן ויהיו נוחים. חתן בעל מידות גדולות כדאי שילבש וסט תואם כדי שיסתיר את הכרס.

בחרו צבעים שימושיים ובדים שנראים טוב גם אחרי כביסות מאחר וחליפת חתן נלבשת גם אחרי החתונה. אל תלכו על צבעים זועקים או טרנדים רגעיים בחרו חליפה קלאסית שתשמש אותכם לעוד שנים.

חולצה: בחירת החולצה היא חשובה. אם אין בכוונת החתן להחליף חולצה בזמן הריקודים בחרו בבד נושם שלא מזיעים בו יותר מידי. אם החתן בוחר להחליף חולצה בשביל הריקודים שאגו לחולצה נוספת שתהיה מוכנה ומגוהצת.

נעליים: הנעליים הם דבר חשוב מאד שמשלים את ההופעה. חשוב מאד ללכת בנעליים לפני החתונה ולא לנעול אותם פעם ראשונה בערב החתונה. זאת כי נעליים חדשות דורשות זמן הסתגלות עבור הרגליים. זכרו כי החתן צריך לרקוד על הנעליים כל הערב.

אם לא הרגל של החתן לא תתרגל לנעל הוא עלול לצלוע למשך שבוע ומשהו לאחר החתונה בגלל יבלות, שלא לדבר על כך שלקראת סוף הערב הוא  לא יוכל לרקוד.

עניבה: כדאי לבחור עניבה שימושית גם לחליפות אחרות ומבד איכותי. חשוב מאד שהיא תשלים את המראה הכולל של החליפה.
מראה כולל: אל תשכחו שהחתן צריך להתאים מראה כולל של כל הבגדים שלו. הנעליים החגורה החולצה העניבה המכנסיים והג'קט צריכים להתאים אחד לשני התאמה מושלמת.

ללכת למקום מתמחה: היום יש אפשרות למצוא בגדי חתן בסלון הכלה. זו אפשרות נחמדה שאולי גם תיתן לכם הנחה מסוימת. אך בדקו מראש האם המקום מתמחה בבגדי חתן. תפירת בגדים לגבר ושמלה לאשה היא תפירה שונה בתכלית ולא כל מי שתופר יודע להתאים חליפות לגבר.

 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל