דוכני מזון לאירועים
1,694 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב25 יוני 2018 14:37

היום, אנחנו יכולים למצוא בלא מעט אירועים, לצד שירותי קייטרינג רגילים, גם דוכני מזון מסוגים שונים. דוכנים אלו לעיתים עומדים בפני עצמם, קרי ללא שירות הגשה נוסף ולעיתים הם חלק בלתי נפרד משירותי הקייטרינג אשר מוצעים באירוע.

הרעיון של דוכני מזון לאירועים הוא מאוד פשוט, הרעיון הוא להציע לאורחים באירוע מגוון רחב של מאכלים מסוגים שונים, שהם יכולים לקחת איתם ולאכול בזמן שהם מדברים עם חברים, בני משפחה ומכרים, נפגשים עם אנשים או אפילו אם הם מחליטים לפרוש למקום מסוים בשביל קצת שקט ושלווה.

אנחנו יכולים למצוא דוכני מזון לאירועים מסוגים שונים, בין אם מדובר בדוכנים שמגישים אוכל קר או אוכל חם, אוכל מוכן כזה שנעשה במקום, בדרך כלל הדוכנים יציעו מזון מהיר, לא דברים מורכבים מדי ולא כאלה שאמורים לחכות זמן רב עד שמכינים אותם. הכוונה למזון כמו כריכים, סלטים, מאפים, בשר דוגמא נקניקיות או המבורגרים, ועוד. בלא מעט אירועים אנחנו יכולים למצוא גם דוכנים עם אוכל מתוק, בין אם מדובר בגלידות, קרפים, שערות סוכר ועוד.

כיצד בוחרים אילו דוכנים נציב באירוע שלנו

השאלה אילו וכמה דוכנים נציב באירוע שלנו, היא פקטור עם הרבה מאוד משמעויות. למשל, אנחנו צריכים לחשוב כמה אנשים אמורים להיות באירוע, באיזה גילאים הם, מה הדברים שהם אוהבים, ומה נכון להציב במקום ובעונה. כלומר, האם נכון להציב דוכנים שמתאימים לקיץ או לחורף, האם נכון להציב דוכנים מסוימים במקום פתוח או סגור. מאחר ובמקרים מסוימים יהיה צורך לבשל את האוכל במקום, אז ייתכן ודוכן כזה, למשל דוכן של אוכל מוקפץ, לא יהיה נכון לשים במקום סגור אלא רק במקום פתוח, על מנת שלא יצטבר עשן במקום.

צריך לומר, ההחלטה כמה ואילו דוכני מזון לאירועים נציב באירוע, היא גם פקטור של השאלה האם מדובר באירוע שיש בו שירות קייטרינג רגילים או לא. אם אין, אנחנו צריכים לקחת בחשבון שהדוכנים הם מקור המזון היחידי של האורחים באירוע. אם יש, הרי שאנחנו יכולים להסתפק בכמות נמוכה של דוכנים, כמות שאמורה להספיק לפחות לשלב של קבלת הפנים.

לפני סיום צריך לומר, חשוב לשלב בין מספר דוכנים על מנת שהאורחים שלנו ייהנו ממגוון רחב של מנות ולא יצטרכו להסתפק רק בסוג מנה אחת או שתיים. זה יהיה הרבה יותר פשוט וקל. בצורה כזו האורחים שלנו ייהנו הרבה יותר מהאירוע ויזכרו אותו בצורה יותר טובה.

 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל