חתונה בחורף
5,270 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב29 יולי 2015 17:45

קטגוריה:

מקום האירוע

"...בקיץ הזה תלבשי לבן, תחשבי מחשבות בהירות. בקיץ הזה נעשה חתונה ויהי חלקך עם הכלות..." למרות דברי השיר ולמרות שרוב האנשים מעדיפים להתחתן בזמן הקיץ, ברצוני להעלות במאמר זה מספר סיבות טובות מדוע עדיף להתחתן דווקא בחורף ולא בקיץ.

ישראל וחתונות חורף:
בישראל מעטים הימים במהלך הקיץ בהם ניתן לערוך חתונה, בשל ימי ספירת העומר(בין פסח לל"ג בעומר) או שלושת השבועות(בין י"ז בתמוז לט' באב) בהם לא נוהגים לערוך אירועים. נשארים ימים מצומצמים בהם אפשר להתחתן. מצב זה גורם לביקוש גדול לתאריכים בקיץ מה שמייקר מאוד את האירוע. במקרים רבים חתונה בחורף תעלה לכם 25%-50% פחות! מאשר חתונה בקיץ.

חתונה בחורף נותנת לכם גם יותר סיכוי למצוא את האולם שאתם רוצים פנוי וכן את יתר בעלי המקצוע, כמו תזמורת, צלם, מעצב אולם, עיצוב שיער, איפור ומארגן חתונות. כמו באולמות או קייטרינג גם מחירם של כל בעלי המקצוע האחרים שתרצו להזמין לצורך החתונה שלכם יהיו פנויים, והמחירים שתקבלו יהיו נמוכים בהרבה ממחירים של אותם בעלי מקצוע בזמן הקיץ.

לאנשים הדואגים מגשם במהלך האירוע אל דאגה, לצערנו מספר ימי הגשם בישראל הוא מצומצם מאוד ואפילו אם ירד גשם ביום החתונה אל דאגה גם גני אירועים בימינו כבר לא עורכים חתונות תחת כיפת השמים, אלא מציעים אוהלים יפים ומעוצבים, המצוידים בחימום לטובת האורחים. 

לזוגות המעוניינים בצילומי שקיעה לפני החתונה, לא יהיה צורך לדחות את החתונה לשעות מאוחרות בשל כך. בגלל השקיעה המוקדמת יחסית בזמן החורף תוכלו להצטלם על רקע השקיעה כמה שתרצו בלי לחץ, ומשם להגיע בנחת לאולם או לגן בו נערכת החתונה בשעה סבירה, כך שגם אתם וגם האורחים לא תאלצו להגיע לאירוע מאוחר, מה שעלול לגרום להרבה מהאורחים לעזוב באמצע האירוע בשל השעה המאוחרת.

סיבה אחרונה ואולי קצת מצחיקה, בחורף בגלל שלא חם לא מזיעים הרבה פחות מאשר בקיץ, כך שגם בתמונות של סוף החתונה לא תראה הכלה עם איפור נוזל בגלל זיעה, החתן וכמובן האורחים לא יראו עם עיגולי זיעה על החולצה.

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל