גריל פחמים לחתונה
1,702 צפיות
נכתב על-ידי webclub ב29 דצמבר 2016 12:02

הישראלים אוהבים בשר, מדי שנה אנחנו צורכים למעלה מ-100 טון בשר. את מרבית הבשר אנחנו צורכים ביום יום, חלק נכבד אחר ממנו, אנחנו צורכים בחגים ובארוחות משפחתיות בשישי שבת ויש גם חלק נוסף בעוגת הצריכה, אותו אנחנו צורכים באירועים שונים ובפרט בחתונות, כשהלהיט החדש הן חתונות גריל פחמים.

הרעיון של חתונות גריל פחמים הוא להביא את הקונספט של פיקניק או מה שאנחנו קוראים "לעשות על האש" אל החתונה, באמצעות גריל פחמים שמוצב במקום. לשם כך עלינו לדאוג ולוודא מספר דברים, בשביל שהחתונה תהיה מושלמת, והאורחים ייהנו מבשר איכותי.

כיצד מכינים חתונת גריל פחמים

ראשית, יש לוודא שהגריל עצמו לא נמצא קרוב מדי לאורחים. הוא אמור להיות, מה שקוראים "נוכח נפקד", הוא אמור להיות שם אך האורחים אמורים לראות או להתייחס אליו, שלא יפריע לחגיגות.

שנית, יש לוודא שיש בגריל מערכת שסופגת את העשן, כך שהעשן לא יפריע לחוגגים ויגרום להם אי נוחות.

שלוש, חשוב לוודא שיש גיוון של בשרים, החל מסטייקים, קבבים, המבורגרים, נקניקיות. מצד אחד, הבשרים צריכים להיות באיכות גבוהה, מיוחדים, עם תופסות ורטבים שונים, מצד שני, תזכרו שרוב עם ישראל, בוודאי הילדים, אוהבים גם דברים פשוטים, אל תוותרו עליהם.

ארבע, חתונת גריל פחמים לא אומרת שאסור שיהיו בתפריט מנות צמחוניות. בכל זאת לא כולם אוכלים בשר.

חמש, הנקודה הכי חשובה, על הגרילר צריך להיות מומחה בהכנת בשר. תוודאו שבחברת הקייטרינג יש מישהו כזה, שהוא ורק הוא מופקד על הכנת בשר.

מה עם חתונת גריל ביתית?

ישנן זוגות שמעדיפים לעשות חתונה ביתית, במידה ויש חצר בבית, אז האפשרות להשתמש בגריל פחמים עולה. הנקודות שציינו קודם לכן מתאימות כמובן גם כאן, רק שעליכם לזכור שני דברים, ראשית, מאחר ומדובר בשטח יותר מצומצם, צריך לוודא שהגריל פחמים הוא סגור הרבה יותר טוב ויכול לספוג בצורה אופטימאלית את העשן, כך שלא יפריע לאורחים.

שנית, מאחר ואתם אחראים על הכנת הבשר במקרה כזה, תזכרו שעליכם להגיש אותו חם ומיד כשהוא מסתיים להתבשל על הגריל, אחרת הטעם שלו נהרס. אופציה טובה שעומדת בפניכם, היא לחפש גריל שיש לו ניצול חימום אופטימאלי לאורך כל הגריל.

לסיום, יש לציין שאם אתם מעוניינים, ניתן גם לרכוש וגם לשכור גריל פחמים לחתונות ביתיות ולאירועים בייתים אחרים. כל מה שעליכם לוודא זה שאתם מקבלים את כל החלקים ואת ההוראות המלאות כיצד להפעיל אותו.

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל