בחירת מתנה מושלמת לחתן וכלה
2,704 צפיות
נכתב על-ידי doseo ב01 דצמבר 2016 19:16

קטגוריה:

מתנות לחתונה

ישנן נסיבות בחיים שלנו שדורשות יחס מיוחד. אין ספק שיום החתונה מתאים בהחלט להגדרה זו. יתר על כן, ביום זה ניתן להעניק לחתן ולכלה את המתנות המשמעותיות ביותר בחייהם, משום שמדובר במאורע שייזכר למשך שנים רבות. בחירה במתנה המתאימה ליום זה יכולה ליצור קשרי חברות או משפחה שיישמרו לדורות, לכן כדאי מאוד להתייחס לעניין בכובד ראש.

אילו מתנות ניתן להעניק לחתן ולכלה?

בשנים עברו היה מקובל להביא לחתן ולכלה מתנות שיהוו בסיס איתן לחייהם החדשים המשותפים, בכללן כלי מטבח שונים, ציוד לאירוח, מצעים, אביזרים שונים לעיצוב הבית ומכשירים חשמליים שונים. כיום רוב הזוגות המתחתנים כבר מנוסים בניהול משק בית משותף, לכן בדרך כלל אין להם צורך במתנות שכאלו. עם זאת, האפשרות לתת להם אך ורק כסף אינה תמיד הולמת, בעיקר אם מדובר במישהו קרוב אליכם. לכן ניתן לחשוב על מתנה שתהווה גם מזכרת וגם פריט לשימוש יומיומי. לפניכם מספר דוגמאות למתנות שכאלה.

תמונה יפה לקיר

מתנה בעלת משמעות שתאפשר לשמור על זיכרון משותף ומרגש. הטכנולוגיה של היום מאפשרת ליצור מתמונה רגילה יצירת אמנות לכל דבר, באמצעות עיבוד דיגיטלי של תמונה של בני המשפחה והדפסה איכותית על גבי קנבס, או הזמנה של ציור קלאסי מידי צייר מקצועי ומסגור שלה – כך או כך מדובר במתנה בעלת משמעות שתהיה תלויה על הקיר בבית החדש שהוקם בישראל ותזכיר בכל עת את האירוע החשוב שהתרחש ואת הקשר ההדוק הקיים בין החתן והכלה לבין מעניקי המתנה.

שעונים

שעונים מהווים מתנה נהדרת ליום החתונה, משום שניתן למצוא מותגים יוקרתיים ואיכותיים ביותר שילוו את החתן ואת הכלה בכל חייהם הבוגרים. בנוסף, ניתן לייחד את המתנה באמצעות חריטה של הקדשה מיוחדת על גבי החלק האחורי של השעון. אם השניים אינם עונדים שעונים, ניתן לבחור בתכשיט אחר בהתאם לטעמם – צמידים תואמים, תליונים עם תמונות חרוטות והקדשה אישית מהמשפחה, טבעות עם תחריט וכיוצא באלה.

חברות במועדון שחשוב לשני בני הזוג (כושר, קולנוע, תיאטרון, מוזיאונים וכן הלאה)

אם אתם אנשים פרקטיים יותר ומעדיפים שלא להעמיס על הזוג חפצים שלא תמיד יהיה בהם צורך, ניתן לנסות ולהעניק לבני הזוג חוויות, שיש הטוענים כי הן אפילו חשובות יותר מחפצים. חוויות שמאפשרות לבני הזוג לשמור על מערכת היחסים וגם על תחומי העניין שלהם – מנוי ארוך שנים לחדר כושר, מנוי לתיאטרון, מנוי למוזיאונים בעיר וכדומה. בסופו של דבר, הדבר החשוב שמתנות אלו יביעו הוא שאתם אוהבים מאוד את בני הזוג ומכירים אותם לעומק.

 

מאמרים נוספים באותה קטגוריה
מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל