כן, תגיעו רעבים: כללים לערב הטעימות
905 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב29 מאי 2018 10:32

1.חוק מספר אחת: טועמים הכל!

 

בעת שאתם מתארחים במסעדה, אתם בוחרים מנה אחת בלבד מכל סקטור: מנה ראשונה, מנה עיקרית וקינוח. עליכם לזכור כי ערב הטעימות אינה דומה לאירוח במסעדה, ובו עליכם לטעום את כל המנות המוגשות לכם מכל סקטור וסקטור. המטרה? לאפשר לכם לטעום כמה שיותר על מנת שתבססו בחירה מדוייקת ככל הניתן. תפריט האירוע שלכם מתחיל כאן!

 

2.הקשיבו לעצות הצוות הקולינארי:

 

הצוות הקולינארי המוביל את מתחמי האירועים בצפון, כמו גם הצוות הקולינארי של אולם אירועים במרכז, הינו צוות מיומן ומקצועי שכבר אירח מאות אירועי חתונה. עבורכם זוהי החתונה הראשונה, כך שאתם לא תמיד יודעים איך עליכם לבנות את תפריט האירוע. מנגד, הצוות הקולינארי יוכל להמליץ לכם על שידוכים בין מנות עיקריות ובין תוספות מתאימות, יעניק לכם טיפים לגבי בחירת מנות הפתיחה וגם יכוון אתכם בכל הקשור למניפת הקינוחים. הקשיבו לעצות הצוות – הוא רוצה בהצלחת האירוע שלכם.

 

3.נסו לגוון כמה שיותר:

 

חשוב לזכור כי אוכל הינו עניין של טעם, כך שאתם לא באמת יכולים לקבוע עבור כל האורחים אילו מנות הכי טעימות. מובן כי בערב הטעימות אתם תבחרו את המנות החביבות עליכם ביותר, אך כן כדאי לקחת בחשבון כי טעמכם האישי אינו בהכרח טעמם של כל האורחים. על כן, כדאי להימנע מבחירה טוטאלית של מנות חריפות או להחליט כי אתם מגישים אך ורק בשר באירוע. גיוון הוא שם המשחק בעת שאתם מארחים את האורחים לארוחת חתונה מפנקת.

 

4.טבעונים, צמחונים ומה שביניהם:

 

מה עוד חשוב לזכור? אל האירוע החתונה שלכם עתידים להגיע מאות אורחים הכוללים את בני המשפחה והחברים הטובים ביותר. אין כל ספק כי תרצו לארח אותם על הצד הטוב ביותר, כך שחשוב לדאוג לפתרונות לכל אורח ואורח. זיכרו כי ישנם אנשים הדבקים כיום באורח חיים מסוים, לרבות אורח החיים הצמחוני או הטבעוני. על כן, במעמד ערב הטעימות, מסרו את המידע הרלוונטי לצוות הקולינארי על מנת שהוא יוכל להערך עם פתרונות מתאימים לקהל אורחים זה. זו גם ההזדמנות שלכם ליידע על אלרגיות שונות של אורחים כדוגמת אלרגיה לבוטנים, לגלוטן וכדומה.

 

5.דלגו על ארוחת הערב בבית:

 

והטיפ החשוב ביותר אליכם הוא כמובן לדלג על ארוחת הערב בבית. ערב הטעימות הוא ערב שבו אתם פחות טועמים, אלא יותר אוכלים. הגיעו על בטן ריקה ותיהנו ממניפת המטעמים שתוגש לכם לקראת אירוע האהבה שלכם. זיכרו כי מונחת לכם על הכתפיים משימה חשובה: להכריב את תפריט האירוע שלכם! בתיאבון!


 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל