טיפים לעיצוב חולצות אישיות לחתונה
1,543 צפיות
נכתב על-ידי doseo ב11 יוני 2017 09:01

המשימות הרבה ליום החתונה יכולות מצד אחד מעייפות ומצד שני מהנות, כאשר כל משימה מדורגת ברמת קושי אחרת. הריצות מול ספקים שונים לצד בחירת האולם הן חלק מהמשימות הקשות, אולם בכל מה שקשור לרחבת הריקודים ובניהם גם בחירת חולצות אישיות לחתונה, הן לגמרי משימות מהנות במיוחד עבור בני הזוג.

רק לסבר את האוזן למי שלא מכיר, חולצות אישיות הן חולצות מודפסות אותן מחלקים בני הזוג ברחבת הריקודים לאורחים, היופי בחולצות שעליהן מודפסים כיתובים שונים מדליקים לצד איורים והדפסים הגורמים לאווירה מהנה על רחבת הריקודים וכמובן גם לתמונות מוצלחות במיוחד ברחבה.

היכן ניתן למצוא חולצות אישיות מודפסות?

הדפסה על חולצה לחתונה, הם טרנד לוהט שאותו ניתן למצוא כמעט בכל אירוע, אגב כבר לא רק בחתונות, אלה גם בבר או בת מצווה, כאשר ההבדל בניהם הוא הכיתובים המדליקים המודפסים על החולצות. את החולצות הללו עם הכיתובים ניתן למצוא בבתי דפוס המציעים מגוון רב של סוגי חולצות המתאימות לכל סוג אירוע, כאשר הדגש הוא עם מגוון ההדפסים המוצעים וכמובן גם איכות ההדפסה.

לרוב, חברות ובתי דפוס המציעים הדפסת חולצות מחזיקים במכשור מיוחד שלרוב הוא דיגיטלי, מה שמאפשר הדפסה איכותית, מהירה וכמות גדולה של הדפסים. שינן חברות שיציעו לכם מראש חולצות עם הדפסים שונים, ויש חברות שיבקשו מכם להגיש את הכיתובים הרצויים להדפסה.

מה כדאי להדפיס והיכן ניתן למצוא הדפסים מדליקים?

אז כפי שאמרנו, ישנן חברות שיציעו לכם כבר חולצות מודפסות במגוון כיתובים, וישנן חברות שיבקשו מכם להביא את הכיתובים והתמונות הרצויות. את הכיתובים תוכלו למצוא במגוון מקומות כמו – דרך חברי שהתחתנו לאחרונה ובצעו הדפסה על חלוצות ודרך נפוצה יותר היא – דרך רשת האינטרנט. תוכלו למצוא בפורטלים רבים או בבלוגים מגוון סוגי כיתובים מדליקים להדפסה על החולצות או להביא ציטוטים מדליקים המתאימים לאופייכם ולקהל היעד.

היו יצירתיים

בכל מה שקשור לכתיבה מצלחת יש צורך להשתמש ביצירתיות, הרי וודאי לא תרצו משפטים אשר חוזרים על עצמם בכל אירוע כמו – "היפה בלבן היא אשתי" ועוד כהנה וכהנה. לכן, תוכלו להפעיל את הדמיון ולבחור כיתובים וציטוטים המאפיינים אתכם כזוג נשוי או כיתובים במתאימים לחבריהם של בני הזוג או לאופיים של המוזמנים ובני המשפחה המגיעים לחגוג אתכם ערב כה מרגש.

בכל מקרה, זכרו כי החולצות יבלטו בתמונות ובסרטונים, ולכן ההשקעה ביצירתיות תשתלם גם מאוחר יותר.

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל