הצעת נישואין על יאכטה
1,335 צפיות
נכתב על-ידי doseo ב11 ינואר 2017 12:32

אז זהו, הגיע הרגע בו אתם יודעים שאתם יודעים שאתם רוצים להישאר איתה לעד. שנים של זוגיות או התאהבות מהירה הם אלו שהביאו אתכם לרגע הזה, ועכשיו אתם מחפשים את הדרך הרומנטית ביותר להפוך את זה לרשמי. הצעת נישואין יכולה להיות בדרכים שונות מהן דרכים מפתיעות יותר או פחות, יקרות יותר או פחות ומיוחדות יותר או פחות. אך אחת הדרכים שאין חולק על הרומנטיות הרבה בהן היא הצעת נישואין על יאכטה, הצעה שהיא לא תשכח כל החיים ויהיה לכם סיפור טוב לילדים שלכם. הצעת נישואין כזו מתחילה עם הפלגה רומנטית ואם היא לא תחשוד בכלום היא תהיה בהלם מההשקעה והאהבה שתרעיפו עליה. אך איך זה עובד בפועל?

הצעה על יאכטה – שלב אחרי שלב...

זה מתחיל עם זה שאתם מספרים לה שאתם יוצאים ליום כיף בים והיא לא חושדת בכלום. אתם לא לוקחים איתכם שום דבר כמובן מלבד הטבעת בכיס, את כל מה שצריך יספקו לכם ביאכטה עצמה הצוות שמסביב או חברים שישתפו אתכם פעולה. אם מגיעים לחוף ומספרים לה שהחלטתם לשוט ביאכטה וכבר הזמנתם ושילמתם... היא לא תסרב כמובן גם אם היא לא ממש אוהבת את הים... אתם יושבים ביאכטה כשמסביב הרוח שורקת והגלים מכים בעדינות ביאכטה, מסביב ציפורים עפות והריח, זה ריח שרק בים קיים. הרומנטיקה בשיאה והאווירה מחשמלת, ואז ברגע הנכון לצלילי מוזיקה רומנטית שתואמה מראש אתם מוציאים את הטבעת, כורעים ברך ומציעים לה להיות אתכם לעולם... אין ספק שהיא תתרגש עד דמעות ואתם תספקו לה את תחושה המיוחדת כל כך, זו שמרגיש מי שמשקיעים בו. ה"כן" הוא עניין של שניות ואחר כך תוכלו להיות לבד עוד כמה זמן, רגע לפני שאתם מתחילים בתכנונים של היום הגדול...

מה אפשר להוסיף?

הפלגה רומנטית על יאכטה שכוללת הצעת נישואין יכולה לכלול עוד לא מעט דברים תלוי כמובן במה שמציע הצוות כמו גם בתקציב. הצעה כזו יכולה לכלול ורדים אדומים שמפוזרים ביאכטה, שלט ענק – "התנשאי לי", צוות צילום שמתעד את כל האירוע, יין וגבינות ומה לא... יש אין ספור רעיונות שניתן להוסיף להצעה כזו, רעיונות שניתן לאמץ בקלות.

כל מה שאתם צריכים הוא קצת דמיון, צפייה בסרטונים של הצעות כאלו שיביאו לכם חשק, והבנה שזו אחת הדרכים הרומנטיות ביותר להציע נישואין. אז קדימה, למה אתם מחכים?

שיהיה במזל טוב!

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל