קישוט רכב לחתונה
3,845 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב29 יולי 2015 18:16

אחד מהדברים המחממים את הלב, הוא לראות רכב מקושט של חתן וכלה נוסע לצדכם על הכביש. נהגים רבים נוטים לחייך למראה רכב כזה, ולא משנה כמה הם היו עצבניים קודם לכן. יש כאלה המגדילים לעשות ואף צופרים בחיבה ועידוד לנוסעי הרכב, ומציצים בסקרנות לראות את פניהם של החתן והכלה.

קישוט רכב לחתונה, איך זה נעשה? קישוט רכב לחתונה ניתן לעשות במספר דרכים, חברות רבות וחנויות פרחים מציעות שירות של קישוט לרכב במחירים שונים ומגוונים. אם בחרתם לקשט את הרכב בעזרת גורמים מקצועיים, חשוב לבדוק היטב מה הדגמים שהם מציעים, והאם הם תואמים לטעמכם האישי, מה המחיר ומה הוא כולל.

אם אתם רוצים עיצוב מקורי משלכם חשוב להסביר אותו בבירור לבעל המקצוע ואפילו לשרטט את בקשתכם על דף. נסו להעביר את הרכב לקישוט מוקדם מספיק כדי שאם יש צורך תוכלו לערוך שינויים בלי לחץ של זמן.

קישוט רכב לחתונה, אפשר גם לבד לקשט רכב לכבוד חתונה אינה פיזיקה גרעינית, אם אתם בעלי כישרון ניתן לעשות את קישוט הרכב לבד.

בכל חנות של חומרי יצירה, ציוד לגנים או בדים ודברי תפירה ניתן למצוא סרטים מנייר ומבד בשלל צבעים ומרקמים שונים אתן ניתן לקשט את הרכב. 

על מנת להחליט על סגנון ודגם אפשר לחפש תמונות של רכבים מקושטים לחתונה ברשת האינטרנט ולהעתיק את הדגם או אלמנטים שונים ממספר דוגמאות.

גם אם אתם אינכם יצירתיים במיוחד תוכלו לעשות זאת או אפילו למצוא חבר או חברה מוכשרים, אשר ישמחו לקשט את הרכב עבורכם. 

חשוב מאוד לזכור כאשר מקשטים רכב לחתונה, מדובר במשהו חד פעמי שצריך גם להסיר אחר כך. לכן חשוב לבחור בדבק נייר שלא מוריד איתו את הצבע של הרכב כאשר מורידים אותו.

חשוב גם לבחור בנייר דבק שלא משאיר אחריו כתמים, בעיקר אם אתם שוכרים רכב מחברת השכרה לצורך האירוע חשוב להחזיר אותו במצב נקי כמו שקבלתם.

טיפ קטן, כל סוג של דבק נייר יורד עם מים חמים וסבון.

 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל